Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy portal, nowe logo
Chyba nie ma nigdzie tematu?
Jak dla mnie logo jest zarąbiste - fajne i nowoczesne. Jak dla mnie 10/10
Strona głowna też fajna, ale ja właściwie na nią nie zwracam uwagi bo i tak mam forum ustawione jako str. główna Wink

Z tego co zauważyłem - logo na górze jest eksportowane chyba do CMYKa i kolory wyszły strasznie jaskrawe, zupełnie inne niż oryginalne kolory, pewnie wypadałoby to zmienić...

tyle ode mnie Smile
Odpowiedz
Tak jak każdy zauważył forum ma nową szatę graficzną. Pewnie wielu z Was nie wchodzi za często na główną stronę emtb.pl ale tam też się zmieniło co nieco. Mamy plany żeby portal tętnił życiem i zwracam się do Was z prośbą o pomoc.
Byliście na jakiejś ciekawej wyprawie, albo na jednodniowej wycieczce, chcecie to opisać. Podeślijcie zdjęcia i opis, a umieścimy to na głównej.
Czujecie się na siłach żeby opisać swój sprzęt, przeprowadzić test albo opisać jakieś triki serwisowe podeślijcie nam materiał.

info@emtb.pl
www.emtb.pl
A forum też mi się "przestawiło" graficznie.
Ale sobie zrobiłem spowrotem jak byłoTongue
Odpowiedz
Jak skorzystać z tej 10% zniżki w sklepie Joy Ride?
Odpowiedz
Oficjalne info dot. sklepu joy-ride i 10% zniżki będzie w poniedziałek. Tzn zniżka jest na pewna, ale forma zakupów i zgłaszania się jako forumowicz emtb jest w fazie ustaleń.
www.emtb.pl
A jak zmienić awatar na stronie? W opcjach wordpressa nie widzę, a fajnie jakby się dało! Smile
Odpowiedz
Widzę ,że na stronie głównej co chwile nowe artykuły, mocne zakończenie zimy.
Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono [W.Szymborska]
Odpowiedz
Jak wygląda sprawa zniżki w "forumowym" sklepie, nigdzie nie widzę info na ten temat.
Odpowiedz
(28.02.2012, 23:18)PAJONK napisał(a): Informacja dotycząca korzystania z rabatu w sklepie Joy-Ride opublikowana jest jako ogłoszenie w dziale zakupy.
http://forum.emtb.pl/announcement-7.html
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
http://www.sacredrides.com/ czyżby ta stronka zainspirowała do stworzenia loga? wiem, że odgrzewam kotleta, ale dziś mi to wpadło "w recę" i od razu skojarzyłem z emtb, zżera mnie ciekawość Smile
Odpowiedz
Temat już wałkowany. Kondi znalazł tą stronę miesiąc po wprowadzeniu nowej szary graficznej. Strony wcześniej nie znaliśmy i tym bardziej grafik też jej nie znał. Zdarza się.
www.emtb.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości