Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bike-discount.de
Hej,
nie widzę wątku odnośnie tego sklepu, a prawdopodobnie wkrótce będę zamawiał kilka rzeczy z bike-discount.de, dlatego chętnie mógłbym coś komuś wziąć, ewentualnie podpiąć się Wink
Odpowiedz
Hm, ja bym chciał jedną pierdółkę, zobaczę jakie mają koszty wysyłki Wink
Odpowiedz

nie chce mi się liczyć i sprawdzać, ale ile by mnie to w euro lub pln sumarycznie wyniosło?

Odpowiedz
143zł opona + część przesyłki (25zł kurier na kilka osób) + kilka zł za PP.
Odpowiedz
no to wstępnie bym był chętny
Odpowiedz
Jakby ktoś coś chciał,to będę kolejny raz zamawiał coś z bikediscount. Jestem z okolic Krakowa,więc dla osób z okolicy wysyłka odpada!

Mają w dobrej cenie m.in. sealant Schwalbe(No Tubes) i HansDampfy Pace Star.

Pewnie będę zamawiał ok.poniedziałku,wtorku więc pisać jak coś! Smile
Ride or die! Wink
Odpowiedz
Kupował już ktoś w tym sklepie?
Będę kupował tam rower i byłbym wdzięczny za jakieś informacje. Płacić przez PayPal ??
Przesyłkę mam za free, ponieważ wydaję większą kwotę. Jeżeli ktoś chce coś tam kupić, to można by połączyć zamówienie.
Odpowiedz
Ja brałem ramę - wszystko super, płaciłem kartą kredytową. Po otrzymaniu ramy okazało się, że zapomnieli dać śruby z górnego mocowania dampera, po mailu dostałem paczkę po jakiś 2-3 dniach, na ich koszt, rzecz jasna
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
(02.03.2014, 19:44)cynamon napisał(a): Kupował już ktoś w tym sklepie?

Mnóstwo rzeczy co tydzień Wink Ściągałem stamtąd dla forumowiczów zarówno pierdółki za kilkanaście zeta, jak i np. koła czy amora za 3 klocki. Normalnie przez Cyklotur, więc na wszystko jest gwara i paragon/faktura. Zawsze staram się dać forumowiczom jak najlepsze ceny, ale czasem jak mają jakąś sporą obniżkę na daną rzecz dla klientów indywidualnych przy stałej cenie dla nas, to nam nie opłaca się tego ściągać. Ale zawsze warto zapytać mnie na PW i jak tylko będę w stanie przedstawię dobrą propozycję Big Grin
Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
Odpowiedz
Temat z Cyklotour aktualny?
Odpowiedz
Niestety ja tych stron nie znam więc również ciężko jest mi cokolwiek na ich temat powiedzieć. W każdym razie zachęcam na pewno do zapoznania się z artykułem http://www.web-project.pl/czy-mozna-zamo...-kurierem/ ponieważ ja również nie wiedziałem czy jest możliwość zamówienia drzwi przy pomocy kuriera. Bardzo fajny temat i warto jest go poznać.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości