Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GodLikeBike- BOS MTB Suspension, Evil Bikes, AMS
Nawiasem mówiąc ich strona internetowa jest tak tragiczna, że nie wiem, czy umiałbym coś przez nią zakupić Tongue
Odpowiedz
No i nie mają pełnej oferty, przynajmniej ja nie umiem znaleźć.
Odpowiedz
Pełna ich oferta jest na ich stronie, a co przejrzystości kupowania to może nie jest idealna ale spokojnie da się ją ogarnąć.
Co do cen to na pewno nie będziemy mogli zaoferować niższej niż jest u Nich w sklepie.
Odpowiedz
Takie tam... przypomnienie Tongue

https://www.facebook.com/GodLikeBike/pos...7985810809
Automatyka-Mechatronika-Robotyka

PICASA

"Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód."
[Albert Einstein]

Odpowiedz
Znaczy MDE zabrało swoje zabawki i poszło do domu.
Odpowiedz
Z MDE mamy nadal kontakt, ale każdy może kupić w ich sklepie on-line.
Odpowiedz
Ale jaki kontakt macie w sensie jesteście ich dystrybutorem czy nie ? Bo kontakt to każdy ma z nimi.
Odpowiedz
Tej, Triper nudny się robisz w tym swoim hejtowaniu.

Dobra, odnalazłem sklep:d Byłem w dziale wyprzedaży i temu nie widziałem pełnej oferty.
Odpowiedz
(03.11.2014, 19:52)Przeor napisał(a): Dobra, odnalazłem sklep:d Byłem w dziale wyprzedaży i temu nie widziałem pełnej oferty.

Cieszę się, pamiętaj jednak że każda rama najpierw jest podawana bez haków, trzeba ja "kliknąć" by cene haków dodał... a ty już kiedyś jedne prawie kupiłeś ;/
Odpowiedz
Tej Przeor, zadałem zwykłe pytanie. Wolę się dowiedzieć u źródła bo gadajo w całym światku rowerowym że MDE zabrało po prostu klocki i poszło bo się polski dystrybutor nie sprawdził był. No ale ma z nimi kontakt... Big Grin
Dlaczego mnie to tak interesuje ? Bo kupowanie czegokolwiek u dystry który za chwilę nim nie będzie jest bezsensu z wiadomych względów.
Odpowiedz
ale żeś się uczepił. To jakaś krucjata, czy po prostu obsesja?
Odpowiedz
(04.11.2014, 07:25)chrzanek napisał(a): ale żeś się uczepił. To jakaś krucjata, czy po prostu obsesja?

Zwykła prowokacja Confused

A co do dystrybuowania sprzętów, które producent sprzedaje sam przez net ... Czytałem kiedyś wywiad z Commencalem, mówił, że jak wprowadzili sklep internetowy to 90% dystrybutorów od nich sobie poszło. Sprawa jest prosta, skoro bespośrednio u producenta można kupić w takiej samej cenie, a często taniej (wyprzedaże, producent ma jednak większe magazyny niż jakikolwiek dystrybutor), to po cholerę komu dystrybutor ? Chyba tylko dla nieogarniętych, co nie potrafią kupić przez net.
Odpowiedz
Jaka prowokacja ? Gdzie ? Zapytałem tylko niezbyt delikatnie i po chamsku.
Odpowiedz
(04.11.2014, 07:36)kubol napisał(a): Sprawa jest prosta, skoro bespośrednio u producenta można kupić w takiej samej cenie, a często taniej (wyprzedaże, producent ma jednak większe magazyny niż jakikolwiek dystrybutor), to po cholerę komu dystrybutor?

To zależy, czy dystrybutor ma trochę sprzętu na miejscu, czy ma rowery demo itp. Dużo ludzi jednak chce zobaczyć i pomacać to, co kupuje, nawet jak jest trochę drożej. No i w skali całego rynku (nie w skali forum), większość kupujących nie wie dokładnie, czego potrzebuje i dobrze, jak ma kogoś, kto im coś zaproponuje i doradzi.

Z tego samego powodu ciągle istnieją stacjonarne sklepy rowerowe, mimo że dużo więcej i taniej można kupić on-line.
Odpowiedz
True, ale zdecydowanie trudniej się jednak dystrybuuje niszową markę która sama sprzedaje. Pawłowi się to udaje, ale imho to nie jest reguła, a wyjątek.

(04.11.2014, 08:24)Wooyek napisał(a):
(04.11.2014, 07:36)kubol napisał(a): Sprawa jest prosta, skoro bespośrednio u producenta można kupić w takiej samej cenie, a często taniej (wyprzedaże, producent ma jednak większe magazyny niż jakikolwiek dystrybutor), to po cholerę komu dystrybutor?

To zależy, czy dystrybutor ma trochę sprzętu na miejscu, czy ma rowery demo itp. Dużo ludzi jednak chce zobaczyć i pomacać to, co kupuje, nawet jak jest trochę drożej. No i w skali całego rynku (nie w skali forum), większość kupujących nie wie dokładnie, czego potrzebuje i dobrze, jak ma kogoś, kto im coś zaproponuje i doradzi.

Z tego samego powodu ciągle istnieją stacjonarne sklepy rowerowe, mimo że dużo więcej i taniej można kupić on-line.
Odpowiedz
przyjemnego oglądania

Odpowiedz
Zanim za parę dni pojawi się polski test zawieszenie BOSa, zapraszamy do anglojęzycznej lektury.

Dirtmountainbike.com

[Obrazek: orbea-rallon-x-team-review-3.jpg]
Odpowiedz
Chuckowi powinno się spodobać, duże koło dla małej osoby które wygląda... mnie to Obcego przypomina Big Grin

[Obrazek: thefollowing.jpg]
Odpowiedz
(27.02.2015, 18:04)Jergus napisał(a): Zanim za parę dni pojawi się polski test zawieszenie BOSa, zapraszamy do anglojęzycznej lektury.

Dirtmountainbike.com

[Obrazek: orbea-rallon-x-team-review-3.jpg]
No zawiecha to jedno, a rama to drugie. Tu jest bardzo udana kompozycja Smile
Odpowiedz
Experts say that pg gambling disorder may cause the affected to become depressed or commit suicides. They have a greater jeopardy of being divorced or separated, or of committing a crime. Thus, prevention techniques must be adopted in time or care should be taken before you become a victim.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości