Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zamieścić ogłoszenia w dziale Sprzedaż
Ale przecież narzekasz, że nie widzisz giełdy, a nie że nie możesz zamieścić postu jako sprzedawca...
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
a może jednak zrobić widoczny dział dla osób chcących coś zakupić bez możliwości pisania w temacie (pomogło to by nabywcy jak i sprzedającemu bez możliwości odpisania w poście ) - nie będę nalegał Tongue
Jak do tej pory tylko dzięki użytkownikom tego forum mam przekazywane interesujące mnie ogłoszenia.
oczywiście dział sprzedam jak do tej pory.
Odpowiedz
Aegis,
intencja pewnie jest taka, żeby dział SPRZEDAM był niewidoczny zarówno dla świeżo zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych, aby uniknąć rejestrowania się TYLKO DLA GIEŁDY - bo to niesmaczne. Tak przynajmniej ja to odbieram i w pełni popieram.

A tak w ogóle to patrz post #39.
Dobra: idę już stąd, bo banana dostanę.
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
Ktoś sobie jaja robi ?? Mam zablokowane wystawianie przedmiotów w dziale sprzedaży od nowego roku....!!
Odpowiedz
Nie masz min. 3 punktów reputacji
piąty odmieniec
Odpowiedz
Skoro już muszą być jakieś ograniczenia to ja też jestem za rozwiązaniem żeby chociaż widoczne były ogłoszenia w dziale sprzedam bez możliwości edycji. Swoją drogą dla mnie jest to dziwne kiedy blokuje się możliwość sprzedaży/kupna szerszemu gronu. Chyba portal jest po to żeby szerzyć i promować jazdę enduro? Ja jestem na etapie poszukiwania roweru i pewnie mógłbym znaleźć jakiś sprzęt dla siebie, a tak tylko gapie sie w allegro na którym nic nie ma...
Odpowiedz
(06.04.2013, 11:39)nogger napisał(a): Chyba portal jest po to żeby szerzyć i promować jazdę enduro?
Jak sam wspominasz forum nie promuje handlu od tego jest allegro, ebay tablica itp
Problemem jest zasypywanie działu sprzedam-kupię ogłoszeniami nowych forumowiczów. Zdarzało się że nowi forumowicze zakładali po kilkanaście wątków dziennie, przez co działy te stawały się wogóle nie czytelne. Nie wspominam już o przypadkach wyłudzenia. Więc aby mieć wgląd w ten dział musisz na to konstruktywnie zapracować
piąty odmieniec
Odpowiedz
Rozumiem argumenty - wobec tego jest szansa na chociaż bierne przeglądanie ogłoszeń?
Odpowiedz
Jasne, wystarczyłoby poczytać zasady działu Kupię lub Regulamin. Brakuje Ci tylko 5 postów. Tylko uważaj, bo w takich przypadkach jesteśmy szczególnie wyczuleni na spam. A poprzedni post częściowo już podpada Smile Zostawię go dla wygody tych, co nie mogą trafić na wspomniane zasady. Jeszcze miesiąc stażu potrzebny, ale to akurat masz.
Odpowiedz
Pany, a te punkty reputacji to można jakoś obejść?Smile

Mam amora na sprzedaż i ktoś już tam jest zainteresowany a ja po Bożemu nie mogę tematu założyćSad
..byle do przodu..
Odpowiedz
(08.04.2014, 11:00)budyn napisał(a): Pany, a te punkty reputacji to można jakoś obejść?Smile

Wypij litra z adminem Tongue
Rocky Mountain Altitude/Float rp23/Float 32 rl

R.I.P. EMTB

Picasa

Odpowiedz
Mam +200 postów i 3pkt reputacji, kiedyś mogłem pisać, teraz nie. Dla mnie kpina, bo podobno Ci co już uprawnienia mieli, mieli je zachować. Tak jak prawo, nie powinno działać wstecz.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości