Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę zamieścić ogłoszenia w dziale Sprzedaż
Tu nie chodzi o pisanie w tym dziale, tylko o oglądanie tego działu Wink Mój znajomy też z forum nie może oglądać działu sprzedam
Odpowiedz
Pewnie jest krócej niż 90 dni na forum. Chyba o to chodzi.
Odpowiedz
tak jestem dopiero od 1,5 miesiąca

ale regulamin nie jest jasny bo pisze o jakichś uprawnieniach bez doprecyzowania czy chodzi od czytanie czy też pisanie
Odpowiedz
Aktualnie trwają prace nad małą przebudową regulaminu i m.in. z tego powodu dział sprzedam jest póki co ukryty dla nowych użytkowników. W niedługim czasie nowe zasady zostaną dopisane do regulaminu, a każdy użytkownik zostanie o tym poinformowany via PW.
Odpowiedz
Jestem zarejestrowany ponad 90 dni, a mimo to nie moge przegladac gieldy od jakichs 2 tygodni...da sie okreslic w jakim terminie sprawa sie wyprostuje?
Odpowiedz
Akurat nie chodzi o czas od momentu rejestracji. Zdaje się, że aktualnie to minimum postów decyduje o widoczności = możliwości pisania na giełdzie. Kiedy "worek się rozwiąże" - nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że do końca tygodnia powinno być ok.
Odpowiedz
Też już jestem od ponad 90 dni na forum i nie widzę działu sprzedam.
Miejmy nadzieję, że już niedługo się pojawi, bo przyszły wakacje i czas kupić jakiegoś bike`a Smile
Odpowiedz
@Pablo - witaj na forum, bardzo fajnie, że Twój pierwszy post dotyczy działu handlowego. Co do Twego pytania - patrz post wyżej.
Jakby co, zawsze masz allegro - nie trzeba nic pisać, żeby mieć dostęp Smile
(27.06.2012, 12:44)czajkowiak napisał(a): Akurat nie chodzi o czas od momentu rejestracji. Zdaje się, że aktualnie to minimum postów decyduje o widoczności = możliwości pisania na giełdzie. Kiedy "worek się rozwiąże" - nie mam pojęcia, ale wydaje mi się, że do końca tygodnia powinno być ok.

Odpowiedz
Witam - przyznam sie, ze chociaz jasne i klarowne wydaje byc obostrzenie o 200 postach i 3 miesiacach bytnosci na forum jako uzytkownik w zwiazku z mozliwoscia PISANIA w dziale Sprzedam to jednak restrykcje w zwiazku z PRZEGLADANIEM dzialu Sprzedam/Kupie sa malo logiczne aby nie powiedziec, ze bez sensu.
No coz - zaczekamy na to co sie ma wyjasnic w tej kwestii.

Pozdrawiam
Michal
Odpowiedz
to jest bardzo mądre ograniczenie napływu ludzi i rejestracji na forum tylko z powodu giełdy...popieram
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
qdlaty123...i znaczne zawezenie potencjalnych kupcow dla sprzedajacych. Kupilem pare rzeczy od forumowiczow i watpie zeby ktos na tym stracil. O ile sensownownosc limitowanego wystawiania gratow rozumiem, o tyle mozliwosc kupna mnie nie przekonuje. Zreszta i tak te atrakcyjniejsze rzeczy sa rezerwowane przez osoby czytajace forum na biezaco, a znaczna czesc trafia rownolegle na Allegro.
Odpowiedz
grinpis postanowiłem ci pomóc Smile
jeśli chcesz kolejne wątki to mogę ci je "edytować"

Załączone pliki Miniatury

piąty odmieniec
Odpowiedz
Noo, nie ma to jak pomocna dlon :-)
Odpowiedz
No właśnie czemu, dlatego że mam za mało postów żeby napisac ogloszenie o sprzedaży to nie moge nic kupowac ?
Odpowiedz
(13.08.2012, 20:55)m2sc napisał(a): No właśnie czemu, dlatego że mam za mało postów żeby napisac ogloszenie o sprzedaży to nie moge nic kupowac ?

http://forum.emtb.pl/thread-7473.html - część "Giełda", punkty 2 i 3.
Odpowiedz
(13.08.2012, 20:55)m2sc napisał(a): No właśnie czemu, dlatego że mam za mało postów żeby napisac ogloszenie o sprzedaży to nie moge nic kupowac ?

A porozmawiać? :p
Pozdr!
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
Bezsens totalny dla mnie, dlatego, ze przedtem normalnie mogłem przeglądać co jest na sprzedaż i z niejedną osoba wystawiająca przedmioty konwersowałem czy to na pw czy na gg, teraz tego nie widzę, a datę mojej rejestracji można zobaczy w profilu. Żeby napisać sensownych 200 postów trzebaby kilku miesięcy, a przecież nie będę specjalnie nabijał tylko dla działu giełda. Rozumiem, że bronicie się przed nowymi ale dla mnie to trochę bezsensowne i krzywdzące dla osób które nie piszą za dużo a są juz długo na forum jak np. ja, ale jak tam sobie chcecie.
Odpowiedz
Z tego co wiem musisz mieć 20postów żeby mieć wgląd w giełdę i pełny dostęp do działu "kupię", tylko do pisania w "sprzedam" potrzebujesz 200 postów. Jak dla mnie logiczne i dobre rozwiązanie - sam nie mam jeszcze dostępu do pisania w sprzedam, jakoś mi to nie przeszkadza - zawsze można poprosić kogoś z większą ilością postów do wystawienia czegoś za ciebie. Masz 8 postów do nabicia - można to załatwić w jeden dzień bez problemu, nie spamując zbytnio.
Jak dziadek w kiosku, całe życie w Ruchu.
Odpowiedz
m2sc,
Czegoś konkretnego na giełdzie szukasz?
Czy tak po prostu chcesz być na bieżąco?

I w ogóle coś się zmieniło we Włocławku? Nigdy tam nie byłem Wink

Wyjaśnij nam jeszcze tajemnicę Twojego nicku, napisz w innym wątku jak masz na imię Wink czy jakoś tak...ale nie spamuj! Wink

Też uważam, że blokowanie giełdy dla kupujących jest krzywdzące, ale z drugiej strony zrozumiałe powinno być, że władza nie chce rejestratorów-zakupowiczów. Im ich mniej tym lepiej...

Mój postulat: dostęp do giełdy natychmiastowy po poleceniu i zarejestrowaniu się nowej riderki na forum Smile znaczy się - takie combo! Wink
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
@qdlaty123 dobre ! Smile ale z tego jak interpretuje regulamin widzę ze od 20 postów dostaje tylko dział kupie do dyspozycji a "sprzedam" tak jak przedtem :/
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości