Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carlos moderatoros
Toungue 
Widzę, że mamy nowego Super Moderatora Cool Proponuję żeby administracja przyznała mu jakiś fajny jaskrawy kolorek pod avatarem, np różowy Angel
lajt srajt bajk
Odpowiedz
(21.03.2011, 15:48)Szczavik napisał(a): Widzę, że mamy nowego Super Moderatora Cool
Jest to zasłużona nagroda za podesłanie dowcipu, który rozbawił bardzo smętne polsko-austriackie towarzystwo. Wink
(21.03.2011, 15:48)Szczavik napisał(a): Proponuję żeby administracja przyznała mu jakiś fajny jaskrawy kolorek pod avatarem, np różowy Angel
Stary i zupełnie chybiony pomysł. Nie ma co odgrzewać starych kotletów Wink
www.emtb.pl

Odpowiedz
Oooo gratulacje.
"Hołd się należy, oczywiście...."
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
(21.03.2011, 15:54)Malauch napisał(a): Stary i zupełnie chybiony pomysł. Nie ma co odgrzewać starych kotletów Wink
Ale Foxiu miał fiolet, teraz proponuję dla odmiany róż! Wink No zrobilibyście takiego psikutka chociaż na jedną dobę Wink
lajt srajt bajk
Odpowiedz
Fajnie ... choć nie wiem komu mam podziękować za zrobienie porządku z sekcji trasy planowane/przejechane Big Grin
Odpowiedz
(21.03.2011, 17:00)kondi napisał(a): Fajnie ... choć nie wiem komu mam podziękować za zrobienie porządku z sekcji trasy planowane/przejechane Big Grin

jeszczem nie skończył Cool

Do dziś nie mogę uwierzyć, że powierzono mi tak wielką władzę, tak wielką odpowiedzialność. Ja, skromny chłopak z Północy... Kochani, ja nie dbam o splendor, to wszystko dla Waaas. Chciałbym też z tego miejsca pozdrowić moich Rodziców, którzy bardzo mnie wspierali i teraz świętują wraz ze mną... Mamo, jestem w telewizji! [ociera łzy wzruszenia]
No, ale dość łez... bo jak mawia mój moralny autorytet: http://www.youtube.com/watch?v=MfUzbAPlxQ0
Odpowiedz
Z kondolencjami... sorry gratulacjami byłem pierwszy? WinkTongue
Ibis Mojo
Odpowiedz
o. wraca człek z pracy a tu takie dobre wieści. można opieprzać się nadal Wink

A na serio, to ostatnio wąsko u mnie z czasem Wink
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
jak zmienisz avatara to Ci do dupy nakopię Big Grin
pamiętaj - German Death Camps !
Odpowiedz
No, pogratulować Big Grin

Jaka północ, z Krakowa, z Krakowa! Smile
ET# 36!
Odpowiedz
(21.03.2011, 20:19)mentos napisał(a): jak zmienisz avatara to Ci do dupy nakopię Big Grin

że to do mnie? Tongue

(21.03.2011, 20:23)Misha napisał(a): Jaka północ, z Krakowa, z Krakowa! Smile
Wypraszam sobie. Ja nie z Krakowa, ja W Krakowie i Z Gdyni, o! Cool

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQNrp1mqJ7fXm4GFKn3DV3...M1vOq6Xvmn]
Odpowiedz
Phi. Ale nie będę się z ciągnął tematu. Po co mi banan Sad
ET# 36!
Odpowiedz
Teraz to strach z takim żartować na forum, czegoś nie zrozumie i dostanę bana ;P
Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu. A poza tym synek, nie bądź taki prędki, bo Ci pękną dętki.
Odpowiedz
(21.03.2011, 23:18)Rysiek napisał(a): czegoś nie zrozumie i dostanę bana ;P
Że ja czegoś nie zrozumiem? oooj, bo się obrażę!
Odpowiedz
no ja tak na zapas piszę, jako że się ubezpieczam na przyszłość, że jak coś po pijaku napiszę i będzie totalnie bez sensu, to udasz że jest okej Big Grin
Przed przeczytaniem moich postów przeczytaj regulamin bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy post, niewłaściwie zrozumiany, zagraża Twemu życiu lub zdrowiu. A poza tym synek, nie bądź taki prędki, bo Ci pękną dętki.
Odpowiedz
Gratsy Smile
Odpowiedz
To teraz kolejnym krokiem będzie przeniesienie gór nad morze Big Grin.

Gratulacje!
Odpowiedz
Gratsy, too Smile
No to się teraz zacznie...Pierwszy krok do przejęcia władzy nad światem poczyniony Big Grin

[Obrazek: Brain10_7439.jpg]
"Najgorsze ch... na allegro są zawsze ze Śląska!"
Licytująca, "Historia pewnej aukcji" by Uzurpator
Odpowiedz
(22.03.2011, 09:40)Gampos napisał(a): To teraz kolejnym krokiem będzie przeniesienie gór nad morze Big Grin.

Przejrzałeś mój misterny plan Cool Dotychczas, to przy każdym wyjeździe do Gdyni zabierałem ze sobą jeden kamień z Beskidów, ale teraz, używając moich nowych super mocy... Big Grin
Odpowiedz
(21.03.2011, 15:54)Malauch napisał(a): Jest to zasłużona nagroda za podesłanie dowcipu, który rozbawił bardzo smętne polsko-austriackie towarzystwo. Wink
To ja proponuję jeszcze się tym dowcipem podzielić Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości