Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział /poddział /oddział/wydział/rozdział/migdał/orzeszku!
Off-topic? Nie jesteś przypadkiem Kombinacie zbyt miły?

Ja proponuję śmietnik.
Odpowiedz
szczerze? pomysł z działem dla 29erów nie jest głupi. ma to sens. Pomijając Czaka, który jest swoistym folklorem, jest na forum kilku użytkowników ninerów, i conajmniej kilkanaście osób zainteresowanych tematem.
Odpowiedz
(12.05.2012, 01:04)shovel napisał(a): szczerze? pomysł z działem dla 29erów nie jest głupi. ma to sens. Pomijając Czaka, który jest swoistym folklorem, jest na forum kilku użytkowników ninerów, i conajmniej kilkanaście osób zainteresowanych tematem.

Chuck nie jest folklorem. Jest główną przyczyną dlaczego nie powstał wartościowy wątek bądź dział o dużych kołach, czyli 650B i 29.

Bo nikt nie chce się z nim użerać i mieć zaśmieconych wątków.

Jak to powiedział jeden z dystrybutorów dużych kół na temat Chuck'a: Bez kitu, to w **** antyreklama.
Odpowiedz
To może Czaka wywalmy do off topu, a w dziale rowery/ramy zróbmy wątek 29"?
Odpowiedz
(12.05.2012, 01:21)Rzaq napisał(a): To może Czaka wywalmy do off topu, a w dziale rowery/ramy zróbmy wątek 29"?

I dodałbym 650B. Ten rozmiar się mocno rozwija w ofercie producentów, więc wybór tak naprawdę jest między 650B i 29, jeśli ktoś chce odejść od 26.
Odpowiedz
(12.05.2012, 01:21)Rzaq napisał(a): To może Czaka wywalmy do off topu, a w dziale rowery/ramy zróbmy wątek 29"?
Tak mi przyszło na myśl, że można go trochę pognębić i dać możliwość czytania bez możliwości pisania Wink
A tak poważnie, to najprościej chyba byloby :
- dotychczasowy temat zostawić tak jak jest, może w OT, ale niech sobie będzie,
- zrobić dział "Duże koła",
- zabrać Czakowi mozliwośc pisania jedynie w tym dziale, dzięki czemu jest szansa, że faktycznie będzie tam coś merytorycznego.

Odpowiedz
Bodziek dobrze gada, polać Mu!

Choć Ja osobiście jestem za banicją. Większość postów jest na tym poziomie:

Temat: Jaki wybrać koszyk na bidon?
Post Czaka: Nie wiem jaki wybrać koszyk, ale zmień rower na 29'era bo zmieści Ci się większy bidon. A nawet 2. Poza tym środek ciężkości jest niżej, a jeżeli masz 150 cm wzrostu to nie znaczy że jesteś za niski na 29'era. Będziesz miał niżej środek ciężkości w wyższym rowerze niż w niskim. No i niewątpliwie będziesz lepiej przejeżdżał przez wszelakie przeszkody, bo 26'er jest dla klaunów i przedszkolaków.
Odpowiedz
(12.05.2012, 08:04)bodziek napisał(a): - zabrać Czakowi mozliwośc pisania jedynie w tym dziale, dzięki czemu jest szansa, że faktycznie będzie tam coś merytorycznego.
Wtedy to będzie miejsce mitów i zabobonów. Rzeczy nie prezyzyjnych i różnych widzimisię nie mających nic wspólnego z mechaniką i fizyką koła. Po co taki dezinformacyjny dział? Zbór uprzedzeń zależny od posiadanego roweru i pogody? Każdy będzie się trwożył z jakimś krzykaczem nie zgodzić, bo go zbanują. Ziemia będzie płaska, bo tak kościół mawiał. Jeżeli uważasz, że nie mam racji w jakiejś kwesti mechanicznej napisz to i wyjaśnij czemu się mylę.

@berkas nic takiego nie piszę to twoje wymysły. Środek ciężkości był tłumaczony. Im wyżej piasty w stosunku do korbowodu tym niżej środek ciężkości nie zależnie czy masz 140cm czy 240cm. rower nie jest wyższy bo siedzisz na tej samej wysokości, gdy suport jest również na takowej. Nogi ci się nie wydłużają. To, że ty tego nie pojmujesz nie oznacza, że trza szerzyć mity. Wybacz, że ci się nie podlizałem. Naprawię to. Jesteś nadobny Wink Mogę ci dać pozytywa w opiniach. Chcesz? "Berkas jest nadobny"

Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
Przerzuciłem wątek Czaka z Off topu z powrotem do "Ogólnie o sprzęcie", tam może sobie pisać do woli a posty w innych wątkach będą ukrywane i będzie dostawał ostrzeżenia, może tak być? Wink
Odpowiedz
Dział 29er na rowerowym.org działa dobrze z jednego powodu - pewien user dostał tam dawno temu stałego bana Big Grin

Edit: Ależ Czaku, nie kasuj swoich wpisów o tym, że każdemu zrobisz dobrze Wink
Tequila tonight, tomorrow we ride!

Odpowiedz
Dział HARDTAJLI!!!
Cały dział!! Z poddziałami, oddziałami i wszystkimi bajerami!!! Chcemy też wyjazdy służbowe i kilometrówki!!

Wpisujcie miasta kto też by chciał!!! Albo by wcale nie chciał!!!

1. Łubudubu
Odpowiedz
Ja nie chcę Angel
Odpowiedz
Nie wpisałeś miasta, nie liczy się. Edytowane posty również się nie liczą.
Odpowiedz
Choliera Undecided
Szkoda.

Lepiej powiedz kiedy to w końcu będziesz miał tego swojego wypaśnego sztywniaczka, no bo jak długo można śledzić twój temat, ma już pierdyliard stron i do sześcianu tyle postów...
Odpowiedz
dział 29 i 27.5 jak najbardziej, tylko Chuck już teraz twierdzi że tylko i wyłącznie 29ery są najlepsze i że 27.5 to pomiot szatan.
no i jak niektórzy wyżej stwierdzili, sam Chuck urzędując w tych działach prędzej ludzi zniechęci do większych kółek i/lub do forum Smile
i mnie kryzys dopadł, jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę samochodem bez dachu
· filmy ·
Odpowiedz
czy Czak ma coś wspólnego ze Specializedem ..? Wink
Odpowiedz
bejot napisał(a):Lepiej powiedz kiedy to w końcu będziesz miał tego swojego wypaśnego sztywniaczka, no bo jak długo można śledzić twój temat, ma już pierdyliard stron i do sześcianu tyle postów...

Będzie zdrowie żeby na nim jeździć, będzie sztywniaczek. Póki co ramka się powoli robi za oceanem bo mi się nie spieszy, z powodu wymienionego wyżej. A temat się przerzuci już do buildbike zimą mam nadzieję. Póki co zamienił się w dywagacje na temat sztywniaków BO NIE MA ODPOWIEDNIEGO DZIAŁU!!!Smile
Odpowiedz
Podzielcie dział G I E Ł D A bo takiego syfu nie spotkałem na żadnym innym forum rowerowym . Obecny schemat wystawiania ogłoszeń jest najbardzej idiotyczny jaki można było wymyślić.

Pisałem już o tym problemie do administracji , narazie bez odzewu ,szkoda.
Odpowiedz
Hej, wiemy o problemie i jest bardzo możliwe, że działy powstaną, ale jak sądzę po wakacjach, bo szykuje się jeszcze kilka poprawek. Ale to wszystko nieco później jak aura będzie nieco mniej sprzyjająca.
Odpowiedz
Proponuję dodać dział w rodzaju "uwaga na klepanego szrota z dwóch rozbitków i przystanku tramwajowego".
Coraz więcej pojawia się linków które są najczęściej umieszczane w dziale sprzedam/okazje. Ta informacja najcześciej tam się gubi, a ktoś z nas może być przypadkowym nabywcą składanego złomka.
"Kiedy znajdziesz się na zakręcie, redukcja, gaz i odcięcie" - Halo, mama... Gdzie jestem... W rowie...
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości