Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział /poddział /oddział/wydział/rozdział/migdał/orzeszku!
Dobra, no to zapowiada się małe przemeblowanie w dziale sprzęt.
www.emtb.pl

Odpowiedz
OK, no to nowe działy powstały.
www.emtb.pl

Odpowiedz
A gdzie dział o nawigacji GPS rowerowo-samochodowej?
Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
Veto! Veto!

Więcej działów się nie da? Np - dział korb, dział zębatek, dział przerzutek z wózkiem długim, z wózkiem krótkim...

Ruch na forum i tak jest raczej umiarkowany, rozdrabnianie go na jeszcze bardziej specjalistyczne działy tylko denerwuje. Jeżeli problem jest w szukaniu, to może kwestia grzebania w wyszukiwarce, a nie zmniejszanie dostępności forum poprzez dodawanie działów i dzialików.
Odpowiedz
Uzurpator, szczerze mówiąc jestem tego samego zdania. Jednak chyba zdecydowanie większość była za rozbiciem na małe szufladki. Zobaczymy jak się będzie to sprawdzać.

Zastanawiam się teraz nad jeszcze jednym rozwiązaniem. Może sprzęt rozbić na osobną kategorię na stronie głównej forum, a "koła", "amortyzatory" itp. to byłyby normalne działy. Dzięki temu byłyby widoczne prosto z głównej forum. Co o tym myślicie?
www.emtb.pl

Odpowiedz
Ja proponuję wprowadzić jakiś schemat nazewnictwa tematów w dziale sprzęt(i później trzymać się go - tutaj spadłby dodatkowy obowiązek na modów). Na razie jest wolna amerykanka i tematy w stylu "różowa kiełbaska podczas zachodu słońca" - jak silnik wyszukiwarki ma wychwycić, że chodzi o sprzęt marki x? Owszem można po postach szukać, ale nie zawsze można dokopać się do danego tematu, zwłaszcza jak było tam mało odpowiedzi.
lajt srajt bajk
Odpowiedz
W sumie fajnie, teraz tylko powrzucać te 40 stron luźnych wątków do odpowiednich działów, połączyć w jedno dublujące się i jest ok. [Obrazek: faja.GIF]
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
(29.06.2011, 23:35)Clyde napisał(a): W sumie fajnie, teraz tylko powrzucać te 40 stron luźnych wątków do odpowiednich działów, połączyć w jedno dublujące się i jest ok. [Obrazek: faja.GIF]

No i mam już co robić w weekend Tongue
Odpowiedz
A może tu:
http://forum.emtb.pl/thread-4162.html?highlight=sporty
Smile
Odpowiedz
(25.06.2011, 01:02)Rzaq napisał(a): Mi przyszło do głowy żeby zrobić więcej tematów przyklejonych, i niekoniecznie te popularne ale zrobić je od nowa z odpowiednim podziałem, np. w dziale Rowery/Ramy przykładowo:
- HT
- XC do 129mm
- AM 130-149
- Enduro 150-169
- Ciężkie Enduro/FR/DH 170 i więcej

I tu można wpisywać propozycje/linki, ewentualne jakieś uwagi/opinie, to może być przydatne jeżeli ktoś jest zdecydowany na konkretny typ roweru, a marka, model ma mniejsze znaczenie, natomiast w przypadku konkretnej marki/modelu można by dalej zakładać nowe tematy ale z podaniem w/w temacie wtedy łatwiej będzie wyszukiwać.

W chwili obecnej raczej ciężko jest cokolwiek znaleźć, np. temat rowerów które mnie w jakimś stopniu interesują:
http://forum.emtb.pl/thread-5771.html jest raczej nie do znalezienia ze względu na tytuł tematu i nieodpowiedni dział Angry Wink, wydaje mi się że zamiast tworzyć kilka kilkanaście podobnych wątków, lepiej jak to będzie w jednym miejscu, i mp. jeżeli moderator uzna że dany wątek kwalifikuje się do odpowiedniego przyklejonego, to można go przenieść.

Chciałbym powrócić do tego pomysłu bo wydaje mi się że jest dobry i to byłaby przydatna rzecz, tylko w trochę innej formie: w dziale Rowery/Ramy wywalić tego już nieprodukowanego Bullita a przykleić dwa tematy, Enduro i Trail/AM, resztę rowerów ze względu na małe zainteresowanie można pominąć.
Ja mógłbym się zając tematem Enduro, zrobić listę modeli z linkami na 2012r powiedzmy w kolejności alfabetycznej, sukcesywnie w miarę podsyłania innych propozycji edytować i uzupełniać pierwszy post.

Przykładowo:
http://forum.emtb.pl/thread-7243.html Smile
Odpowiedz
(18.11.2011, 17:54)Rzaq napisał(a):
(25.06.2011, 01:02)Rzaq napisał(a): Mi przyszło do głowy żeby zrobić więcej tematów przyklejonych, i niekoniecznie te popularne ale zrobić je od nowa z odpowiednim podziałem, np. w dziale Rowery/Ramy przykładowo:
- HT
- XC do 129mm
- AM 130-149
- Enduro 150-169

I tu można wpisywać propozycje/linki, ewentualne jakieś uwagi/opinie, to może być przydatne jeżeli ktoś jest zdecydowany na konkretny typ roweru, a marka, model ma mniejsze znaczenie, natomiast w przypadku konkretnej marki/modelu można by dalej zakładać nowe tematy ale z podaniem w/w temacie wtedy łatwiej będzie wyszukiwać.

W chwili obecnej raczej ciężko jest cokolwiek znaleźć, np. temat rowerów które mnie w jakimś stopniu interesują:
http://forum.emtb.pl/thread-5771.html jest raczej nie do znalezienia ze względu na tytuł tematu i nieodpowiedni dział Angry Wink, wydaje mi się że zamiast tworzyć kilka kilkanaście podobnych wątków, lepiej jak to będzie w jednym miejscu, i mp. jeżeli moderator uzna że dany wątek kwalifikuje się do odpowiedniego przyklejonego, to można go przenieść.

Chciałbym powrócić do tego pomysłu bo wydaje mi się że jest dobry i to byłaby przydatna rzecz, tylko w trochę innej formie: w dziale Rowery/Ramy wywalić tego już nieprodukowanego Bullita a przykleić dwa tematy, Enduro i Trail/AM, resztę rowerów ze względu na małe zainteresowanie można pominąć.
Ja mógłbym się zając tematem Enduro, zrobić listę modeli z linkami na 2012r powiedzmy w kolejności alfabetycznej, sukcesywnie w miarę podsyłania innych propozycji edytować i uzupełniać pierwszy post.

Przykładowo:

Jeżeli chcesz się tym zająć nie ma problemu. Bullit już odklejony i przyklejony Twój wątek. Jak stworzysz ten kolejny to się odezwij na priv i go przypniemy.
www.emtb.pl
(19.11.2011, 02:59)PAJONK napisał(a):
(18.11.2011, 17:54)Rzaq napisał(a):
- HT
- XC do 129mm
- AM 130-149
- Enduro 150-169

Przykładowo:

Jeżeli chcesz się tym zająć nie ma problemu. Bullit już odklejony i przyklejony Twój wątek. Jak stworzysz ten kolejny to się odezwij na priv i go przypniemy.

Ok, od poniedziałku jak tylko wytrzeźwieje biorę się do pracy Tongue
Odpowiedz
Co Wy na to żeby wątki dystrybutorów trochę podzielić? powiedzmy na marki i dystrybutor w nawiasie, wydaje mi się ze czasem robi się trochę bałagan, mnie interesują nowości w rowerach ale niekoniecznie chce mi się czytać o jakichś magnesikach Tongue
Odpowiedz
Ale to wystaczy, żeby dystrybutorzy zmienili tytuły wątków wg. jednego schematu.

Przykładowo:
Beastie Bikes | beastiebikes.pl | Straitline, Chromag, Ibis....
13bikes! | facebook.com/13bikes | malowanie proszkowe, anodowanie

Chyba, że masz coś innego na mysli Rzaq?

P.S. Magnesik to najważniejsza część ołspreja Wink
Odpowiedz
Chodziło mi raczej o to żeby dany dystrybutor miał kilka wątków podzielonych na dane firmy albo grupy firm, przykładowo:
1. same rowery
2. osprzęt
3. akcesoria
i w temacie jest wpisany dystrybutor i firmy/firma, kolejność można ustalić tak żeby wszyscy mieli tak samo.
Odpowiedz
(11.05.2012, 10:11)Rzaq napisał(a): Co Wy na to żeby wątki dystrybutorów trochę podzielić? powiedzmy na marki i dystrybutor w nawiasie, wydaje mi się ze czasem robi się trochę bałagan, mnie interesują nowości w rowerach ale niekoniecznie chce mi się czytać o jakichś magnesikach Tongue

Bierz Chilcotin. ŁUBUDUBU rower. Osprey mało lansiarski Wink
Odpowiedz
(11.05.2012, 11:22)Rzaq napisał(a): Chodziło mi raczej o to żeby dany dystrybutor miał kilka wątków podzielonych na dane firmy albo grupy firm, przykładowo:
1. same rowery
2. osprzęt
3. akcesoria
i w temacie jest wpisany dystrybutor i firmy/firma, kolejność można ustalić tak żeby wszyscy mieli tak samo.
Pomysł dobry. Jednak skłaniał bym się bardziej w kierunku zostawienia obecnych wątków dystrybutorskich i do tego dorobić działy dla poszczególnych marek rowerów - mniej więcej jak na MTBR?
www.emtb.pl

Odpowiedz
Nie uważacie, że wątek dystrybutorów należy pozostawić im samym? W sumie to oni powinni decydować jak chcą się promować.

Co do wątków, rozumiem przyklejonych w dziale sprzęt, o konkretnych markach to nie mam zastrzeżeń. Ale nie będziemy teraz tam przenosić tego co zostało już napisane w innych wątkach, bo to robota na miesiące.
Odpowiedz
Coraz częściej wypływają pytania dotyczące 29erów i nie wygodnie wszystko omawiać w jednym wątku, a otwierać np. wątek o środku ciężkości w 29erze albo o wygranych w dziale ogólnym dla sprzętu nie ma sensu. Aby to forum promowało 29ery to trzeba osobnego działu nad ogólnie o sprzęcie. Chcę tam urzędować niczym turecki basza Big Grin
Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
(11.05.2012, 23:49)ChuckNorris napisał(a): Coraz częściej wypływają pytania dotyczące 29erów i nie wygodnie wszystko omawiać w jednym wątku, a otwierać np. wątek o środku ciężkości w 29erze albo o wygranych w dziale ogólnym dla sprzętu nie ma sensu. Aby to forum promowało 29ery to trzeba osobnego działu nad ogólnie o sprzęcie. Chcę tam urzędować niczym turecki basza Big Grin

Na Twoją prośbę zaraz przeniosę wszystkie Twoje wątki do off-topic i będziesz tam mógł zachowywać się jak turecki basza. I dla pewności, że nie będziesz odwiedzał innych działów zabiorę Ci możliwość pisania w innych działach. Zgoda?

Co w sumie jest przysługą, bo za niską wartość merytoryczną postów i tzw. całokształt za kilka miesięcy i tak zarobisz dożywotniego bana.

To co? Przenosimy do off topic czy ryzykujesz?

Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości