Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ALLEGRO] - sprzedawcy - kogo odradzamy (czarna lista)
#81
Chciałbym przestrzec wszystkich forumowiczów przed parą oszustów działającym na allegro i poza nim. Oszustami tymi są Jarosław Pośpiech oraz Joanna Adamska (Kudowa Zdrój/Głogów). Na allegro działali na dwóch kontach: „jareczekk1234” oraz „bike-komponent”. To drugie założyli zaraz po tym jak zastało im zablokowane pierwsze. Niestety nim dotarłem do drugiego konta zdążyli już oszukać kilka innych osób.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=11495012

http://allegro.pl/show_user.php?uid=40867603

Krótki opis sytuacji:

Dnia 25.05.2015 r., kupiłem od nich rower Specialized Camber Fsr Evo i do dnia dzisiejszego go nie otrzymałem. Numer kontaktowy podany na aukcji był do Pośpiecha. Gościu przestał odbierać telefony, nie odpisuje na maile i smsy a gdy to robił to pisał same kłamstwa. Cztery razy zapewniał mnie, że wysyłał rower. Bezczelny kłamca wysyłał jeszcze wiadomości z zapytaniem czy rower do mnie dotarł. Sprawa niestety została zgłoszona na Policje która wszczęła postępowanie wobec niego. Gdy został przesłuchany przez policjantów to zapewnił, że odda pieniądze czego nie zrobił. Później tłumaczył się, że zdenerwował się cała sytuacją i odesłał rower z powrotem do sklepu w którym go zakupił. Innym razem, że sam osobiście po niego się wybiera. Efekt końcowy tego taki jest, że do dnia dzisiejszego nie mam ani roweru, ani pieniędzy, ani kontaktu z Jarosławem Pośpiechem.

Dla tego zgłaszam się z prośbą do forumowiczów: jeśli mieliście jakąś styczność lub cały czas macie z tą parą oszustów to proszę o kontakt. Oszukali mnie na dużą kwotę i walczę aby ją odzyskać. Każda informacja na ich temat jest naprawdę bardzo ważna dla mnie jak i reszty poszkodowanych.
Odpowiedz
#82
Mam takie pytanie, dlaczego ci sprzedawcy są na czarnej liście? Szczerze mówiąc, bardzo interesujące jest wiedzieć...
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości