Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMTB Trophy - pomiar czasu - trzeba coś wymyślić
(27.05.2010, 19:30)harry napisał(a): Teraz przynajmniej wiemy, ze taki np. Tomek D. tez potrafi podjezdzac jak mu sie chce, juz nie bedzie taryfy ulgowej na wycieczkach Tongue

Zbyt długo pracowałem na wizerunek hardkorowca zlewającego podjazdy żeby jeden oes to przekreślił! Wink
(27.05.2010, 19:34)Pawel_BB napisał(a): W/g mnie Tomek D. w następnych edycjach mocno da czadu :-)

Czyżby był przeciek do mediów o moim tajnym planie treningowym przed kolejnymi edycjami...?
Odpowiedz
Rozwiązanie wielu problemów? Wink
http://futureblog.pl/index.php/2010/05/w...uter-2020/
Odpowiedz
(27.05.2010, 19:45)TomekDebiec napisał(a): ... tajnym planie treningowym przed kolejnymi edycjami...?

ja odbyłem już taki tajny trening - właśnie wróciłem od znajomych gdzie przez 5 godzin machałem łopatą napełniając worki piachem, potem taszczyłem te worki pod ścianę domu, przygniatając osłonę z folii. A jutro będę umierał...
Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
Odpowiedz
(27.05.2010, 10:27)bodziek napisał(a): Po prostu Tomasz Kasza, o którym ty myślisz, to nie forumowy Kasha Smile

kasza to ja! Smile
btw. kasha... aleś se znalazł ksywkę Wink)

proste są dla szybkich maszyn, zakręty dla szybkich kierowców
Odpowiedz
(27.05.2010, 20:05)aatoom napisał(a): Rozwiązanie wielu problemów? Wink
http://futureblog.pl/index.php/2010/05/w...uter-2020/
o nie, żadnych WIZJI Smile Bielsko dobitnie pokazało, że wizje w zderzeniu z rzeczywistością się rozpływają Wink
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
Jestem na etapie budowy domu i chciałem wkomponować alarm tak aby nie był widoczny. Znalazłem w sieci takie coś obudowy teletechniczne co sądzicie? Może ktoś ma lepszy pomysł.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości