Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrażenia po zlocie Emtb.pl
A czy ja moge prosic o rozpiske who is who na tej zbiorowej force? Smile
http://www.emtb.pl/zdjecia/zlotizery/3.html

Czesc chlopakow udalo mi sie juz poznac ale nie wszystkich.
Odpowiedz
hehe, dobry pomysł - jeszcze jakby fotka była większa Wink ja rozpoznaje 7 osób (z czego tylko 4 znam Wink ) zauważyłem też, że Kondi palcem pokazuje z czego jest najbardziej dumny w swoim rowerze Tongue
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
harry napisał(a):A czy ja moge prosic o rozpiske who is who na tej zbiorowej force? Smile
http://www.emtb.pl/zdjecia/zlotizery/3.html
foxiu napisał(a):hehe, dobry pomysł - jeszcze jakby fotka była większa Wink ja rozpoznaje 7 osób (z czego tylko 4 znam Wink ) zauważyłem też, że Kondi palcem pokazuje z czego jest najbardziej dumny w swoim rowerze Tongue
OK, no to zabieram się za robotę. Mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak napisze mu na fotce nad głową nick Wink I zgodnie z życzeniem foto będzie większe.

EDIT:
No i w załączniku jest już fotka z podpisami. Jak kogoś pomyliłem to dajcie znać a poprawie Wink A i przepraszam, że zapomnialem jak się nazywa ten w czerwonej koszulce po prawej stronie zdjęcia, więc czekam na info abym mógł poprawić swój błąd.

Załączone pliki Miniatury

www.emtb.pl

Odpowiedz
Imionami też by nie było źle Big Grin
pamiętaj - German Death Camps !
Odpowiedz
Tylko, że imion to ja nie znam nic a nic Wink
www.emtb.pl

Odpowiedz
mentos napisał(a):Imionami też by nie było źle Big Grin

To nie tak hop siup zrobić, no chyba, że w profilu było by miejsce na imię, to jakoś może by się przyjęło.
lajt srajt bajk
Odpowiedz
Dobra robota, dzieki Smile Od razu jasniej w glowie mi sie zrobio.
Odpowiedz
foxiu napisał(a):...zauważyłem też, że Kondi palcem pokazuje z czego jest najbardziej dumny w swoim rowerze Tongue

dokladnieTonguePP tak, zeby nikomu nie umkneloTongue dobre jajoTongue
Odpowiedz
Witam polecam bardzo ciekawy kurs/szkolenie igłoterapia w rehabilitacji. Ja sam brałem w nim udział w Krakowie, ale z tego co wiem są również w innych miastach.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości