Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ROWER SPORT - Bydgoszcz
Sklep w Centrum Bydgoszczy doświadczona ekipa. Zawsze pomoga i doradzą

Strona sklepu
Odpowiedz
Ekstra. Możesz opisać swoje pozytywne doświadczenia z tą firmą?
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
Mogę opisać SmileSmile Nie jestem specjalistą od rowerów znam się zupełnie na czymś innych dlatego wydrapałem swój stary rower i chciałem go odnowić ale z racji małej wiedzy o rowerach szukałem sklepu który poprowadzi mnie w tym temacie i dobrze doradzi. Byłem w innych sklepach w Bydgoszczy i nie do końca było dobrze bo doradzano najdroższy sprzet który miał być najlepszy a nie zawsze tak jest o czym przekonano mnie w sklepie Rower Sport przy ulicy Wierzbickiego 1. Tam doradzono mi dodatkowo serwis jest na miejscu więc wymieniony stary sprzet na nowy a dodatkowo że sklep jest spory to i rowerów jest do wyboru i zdecydowałem się dokupić jeden dla żony.

Wiecej takich sklepów proszę gdzie znają się na swojej robocie SmileSmileSmile

Maja strone www.rowersport.com.pl
Odpowiedz
Z cyklu: "Moja urzekająca historia"... dobrze tam chociaż płacą, że opłaca się tak reklamować?
GT Force 1.0, 180/150
Odpowiedz
pewnie kiepsko bo reklama równie kiepska Wink
Liczy się tylko jazda - jak jest ryzyko - jest zabawa - raz jest gleba raz jest sława Big Grin
RetroMTB.pl
Odpowiedz
Słaba reklama. Byłem w tym sklepie raz w zyciu kupic podkladki dystansowe na sterowke wiec sie nie wypowiem co do obslugi etc
Odpowiedz
To ta piwnica działa???

Ja myślałem, że to relikt po jakiś starych czasach jak Extreme Tongue
W czasie wolnym szukam szczęścia w dziczy Wink
Odpowiedz
cup napisał(a):To ta piwnica działa???
Ja myślałem, że to relikt po jakiś starych czasach jak Extreme Tongue

Skoro jest reklama to jak widac dalej dziala i szukaja nowej klienteli... Ale jakos im nie wroze duzo klientow z EMTB
Odpowiedz
Jakoś od wieków tego sklepu otwartego nie widziałem i tylko szyld został ...
Odpowiedz
Ja swój rower zamawiałem na https://mrozbike.pl/ i wszystko przyszło bezpiecznie do mnie do domu. Sam rower był bardzo dobrze zabezpieczony i nic się z nim nie stało.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości