Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multicoocker
hej!
Właśnie jestem na etapie wybierania małego AGD do kuchni i zastanawiam się nad kupnem multicoockera. Taki sprzęt zdecydowanie ułatwia i przyspiesza gotowanie, poza tym sprawdza się dla osób, które nie specjalnie mają talent to przygotowywania dań Smile multicoockery na ceneo i szczerze mówiąc nie wiem na który się zdecydować. Funkcje są naprawde przeróżne takich urządzeń i nawet nie wiem, czy byłabym w stanie wykorzystać wszystkie. Używacie w domu multicoockerów? Jeśli tak to doradźcie na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu.
Odpowiedz
Multocoocker to cudowne urządzenie, naprawde polecam. Ja nie za bardzo umiem i lubię gotować, dlatego dla mnie taki sprzęt to idealne rozwiązanie. Co do modelu - ja wybrałąm jedno z tańszych urządzeń (zapłaciłam około 400 zł) ale ma funkcje, które w zupełności mi wystarczają. Gotuje ryż, duzi mięso, ryby, można ugotować zupę, ma gotowanie na parze (to bardzo polecam!), można też zrobić w nim ciasto na chleb czy placek. Zwróć uwagę też na to jak wyciąga się miskę z multicoockera - ja mam taką, która można całkowicie wyjąć. To bardzo ułatwia czyszczenie sprzętu.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości