Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe dzwonki na iPhone'a
#1
Internet jest świetnym źródłem, jeśli chodzi o znajdowanie bezpłatnych dzwonków na iPhone'a sonnerie téléphone. Wiele z nich można dostosować do własnych upodobań. Niektóre witryny umożliwiają nawet przesyłanie ulubionych utworów i tworzenie własnych dzwonków. Inne witryny umożliwiają pobieranie dzwonków na telefon. Witryny te umożliwiają również ocenianie pobranych dzwonków.

Witryny internetowe oferują szeroką gamę bezpłatnych dzwonków, które można wyszukiwać według gatunku, wykonawcy lub słowa kluczowego. Wiele dostępnych tutaj darmowych dzwonków do pobrania jest również bardzo wysokiej jakości. Możesz odsłuchać podglądy przed pobraniem ich na telefon. Te witryny umożliwiają również udostępnianie ich innym.

Możesz także utworzyć własny dzwonek za pomocą aplikacji o nazwie iTunes. Większość z tych aplikacji współpracuje z większością formatów muzycznych i umożliwiają wycięcie określonej części utworu. Możesz także wyświetlić podgląd dzwonka przed pobraniem go na iPhone'a. Programy te są bezpłatne i łatwe w użyciu.

Darmowe dzwonki są również dostępne na urządzenia z systemem Android, BlackBerry i Apple. Wiele osób korzysta z aplikacji do tworzenia własnych dzwonków i wybierania tych, które najbardziej im się podobają. Użytkownicy mogą również przesyłać własną muzykę lub pobierać muzykę z YouTube. Po utworzeniu dzwonka możesz go pobrać w formacie MP3 lub M4R. Oprócz darmowych dzwonków, niektóre z tych aplikacji oferują również tapety i gry.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości