Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór ekspresu do kawy
Cześć, zamierzam kupić sobie ekspres kapsułkowy i zastanawiam się jaki model warto wybrać. Najczęściej piję cappuccino lub late - czyli głównie kawy mleczne. Jaki waszym zdaniem ekspres warto kupić? Chciałbym przeznaczyć na niego tak 500-600zł, ale jeśli jakiś droższy będzie warty uwagi to także rozważę. Czekam na wasze propozycje.
Odpowiedz
Wiesz co, nie wiem czy te ekspresy się różnią tak naprawdę czymś od siebie, czy tylko marką? Wiadomo - trzeba zwrócić uwagę na ilość barów, ale to tyle wg mnie. Najlepiej po prostu kup taki, do którego kapsułki będą cały czas dostępne i który ma kapsułki z kawą, która Ci po prostu smakuje! To jest najważniejsze...no i cena kapsułek - bo te potrafią być naprawdę drogie!
Odpowiedz
Kup krupsa z ceramicznym młynkiem. Rurki od mleka musisz myć codziennie jak będziesz używał, inaczej będzie syf.
Wzorniki Pantone dla grafików, projektantów, pre-press oraz druku.
Odpowiedz
To prawda takie urządzenia są bardzo ważne ale także całkiem istotne jest to aby przede wszystkim wiedzieć jak można przekonać swoich bliskich do picia kawy. Na pewno bardzo ciekawie o tym napisano w https://arena.co.pl/7320/przekonaj-swoic...icia-kawy/ i właśnie dlatego ja również jestem zdania, że takie kwestie są całkiem istotne.
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie aby nie mieć w domu takiego ekspresu Wink
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości