Ankieta: Najlepsze zdjęcie
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
FOTO1
12.66%
10 12.66%
FOTO2
8.86%
7 8.86%
FOTO3
8.86%
7 8.86%
FOTO4
69.62%
55 69.62%
Razem 79 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RUNDA I- GRUPA 6
[Obrazek: andrzej1.jpg]
FOTO1

[Obrazek: maciek_xc.JPG]
FOTO2

[Obrazek: matek1515_Slowacja.JPG]
FOTO3

[Obrazek: Zdan_Mogielica.jpg]
FOTO4
Odpowiedz
mocarna ta grupa, ciężko było wybrać Wink
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
mocna...
Odpowiedz
sądząc po aktualnych wynikach, już nie wydaje się taka mocna Wink
Odpowiedz
4 ciekawe zdjecia, jedno juz zaklepany awans, pytanie o drugie miejsce
Odpowiedz
Mi jest ciężko wybrać ale dlatego że żadne (mimo sporego potencjału) mi się nie podoba Wink
Odpowiedz
A mnie było bardzo łatwo wybrać. Nie zastanawiałem się nad żadnymi kwestiami technicznymi, tylko wybrałem po prostu tę, która najbardziej cieszy moje oko Smile A tu akurat faworyt był tylko jeden Smile
Odpowiedz
(01.01.2010, 15:58)Rzaq napisał(a): Mi jest ciężko wybrać ale dlatego że żadne (mimo sporego potencjału) mi się nie podoba Wink

Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
(01.01.2010, 16:41)yoonior napisał(a): Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue
Odpowiedz
oczywista oczywistość... IV Big Grin
Odpowiedz
(01.01.2010, 16:54)Rzaq napisał(a):
(01.01.2010, 16:41)yoonior napisał(a): Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue

Hmm, spodnie Troya i kurtka Berknera jako dres... no dobra, może być, następnym razem do zdjęcia ubiorę się w worek po ziemniakach, co by zbyt kolorowo nie było i wszyscy byli zadowoleni Smile
Odpowiedz
Od "kogo" nie byłyby to portki dobrze, że kontrastują z tłem i są kolorowe.
Odpowiedz
(01.01.2010, 16:54)Rzaq napisał(a): Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue

Wybacz, ale chyba jesteś Rzaqu daltonistą Tongue bo niebieskie spodnie idealnie współgrają kolorystycznie z niebieskim odcieniem szronu na drzewach Big Grin
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
jak dla mnie , to 4 jest tutaj de best Smile

ET no: 55 FOREVER Wink
Odpowiedz
Eee, ja zdecydowanie wybieram nr 2, prosty wybór. :]
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
4-ka i tak wygra więc też dałem szansę 2-ce
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości