Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XI zlot EMTB dla Janka i Cegły 2021 r.
Witam
Zeszłoroczny zlot przypadający w X rocznicę wypadku chłopaków z wiadomych względów niestety nie mógł się odbyć. Na chwilę obecną nic nie wskazuje, że w tym roku miałoby się nie udać więc startujemy z tematem.
Termin: 3-5.12.2021 r.
Miejsce: Karczma Hubertus (jak zawsze)
Ze względu na to, że ostatnimi laty nie zajmowaliśmy wszystkich pokoi w Hubertusie nie rezerwowałem całości dla nas. Czekam na informacje od właścicielki ile obecnie ma kosztować nocleg + śniadanie i obiadokolacja.
Proszę osoby chętne o wpisy żebym wiedział na czym stoimy i czy coś rezerwować.
Pozdrawiam i do zobaczenia Smile

Aktualna lista:
1. Lukaszwum
2. Śledziu 1+1
3. Remik
4. Kuba Roszkowski
5. Tymoch sb/nd
6. Samolot
"Kiedy znajdziesz się na zakręcie, redukcja, gaz i odcięcie" - Halo, mama... Gdzie jestem... W rowie...
Odpowiedz
(26.10.2021, 11:08)sniper108 napisał(a): Witam
Zeszłoroczny zlot przypadający w X rocznicę wypadku chłopaków z wiadomych względów niestety nie mógł się odbyć. Na chwilę obecną nic nie wskazuje, że w tym roku miałoby się nie udać więc startujemy z tematem.
Termin: 3-5.12.2021 r.
Miejsce: Karczma Hubertus (jak zawsze)
Ze względu na to, że ostatnimi laty nie zajmowaliśmy wszystkich pokoi w Hubertusie nie rezerwowałem całości dla nas. Czekam na informacje od właścicielki ile obecnie ma kosztować nocleg + śniadanie i obiadokolacja.
Proszę osoby chętne o wpisy żebym wiedział na czym stoimy i czy coś rezerwować.
Pozdrawiam i do zobaczenia Smile

Zrobię wszystko by się pojawić.
www.emtb.pl
Hej, wybieram się. Smile
Odpowiedz
Postaram się być ale nie obiecuję teraz na 100%
"If I can find a time in a day to get out for a ride, even if it's for an hour, then that turns out to be a pretty good day." A.Shandro
Odpowiedz
(26.10.2021, 11:30)lukaszwum napisał(a): Hej, wybieram się. Smile

Nocleg rezerwnięty.
"Kiedy znajdziesz się na zakręcie, redukcja, gaz i odcięcie" - Halo, mama... Gdzie jestem... W rowie...
Odpowiedz
(27.10.2021, 13:31)Kuba.Ruszkowski napisał(a): Postaram się być ale nie obiecuję teraz na 100%

Nocleg rezerwnięty.
Odpowiedz
4.12 mamy drugie urodziny Młodej, z bólem ale nie da rady się w góry wyrwać w ten weekend Sad Pozdro
Odpowiedz
Ze względu na sytuację pandemiczną zdecydowałem się zmienić formułę Zlotu na spotkanie jednodniowe.
Kwestia noclegów itd. pozostawiam do indywidualnej decyzji.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości