Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rychlebki
Cześć,

Był ktoś z Was Rychlebach w majówkę? Nie będzie tłoku na trasach? Nie martwię się raczej o czarne czy czerwone, ale bardziej o to czy uda się zrobić kilka czystych przejazdów na odcinkach superflow.
Odpowiedz
Majówka w grudniu... Powodzenia!
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
Sledzic musisz prognozy. Rok temu na majówce 30cm śniegu. I nie łudzi się luzem na tej miejscówce. Jak tylko pogoda sprzyja walą tam drzwiami i oknami. Szczególnie tuż po zimie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
voy2s napisał(a):Majówka w grudniu... Powodzenia!
?
topol napisał(a):Sledzic musisz prognozy. Rok temu na majówce 30cm śniegu. I nie łudzi się luzem na tej miejscówce. Jak tylko pogoda sprzyja walą tam drzwiami i oknami. Szczególnie tuż po zimie.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Tak pamiętam. Za to rok wcześniej było ok. W 2018 majówka będziej rozciągnięta na 9 dni, więc może jakoś się to rozłoży? Czesi chyba nie świętują konstytucji :-) więc tylko Polacy mogą nabić frekwencję.

W tym roku byłem w niezłą pogodę w sierpniu przy okazji przedłużonego weekendu (15.08) i spokojnie można było zaliczyć czysty przejazd na SF mimo, że na parkingu nie było miejsc a kemping pełny.
Pozostałe trasy ogólnie są mniej uczęszczane, więc można się wyżyć
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości