Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W góry z małymi dziećmi i moim canyonem :)
Witam.
Jestem z Warszawy, szukam w pobliżu (<300km) fajnej miejscówy gdzie:
- będą trasy bardziej zjazdowe niż podjazdowe,
- będą szlaki górskie niekoniecznie wysokie (dzieci),
- będą atrakcje dla dzieci typu park rozrywki, baseny (<80km w odległości od miejsca kwaterunku).

Zna ktoś coś, poleci ? Mamy tylko ok 6-7 dni na taki wypoczynek.
Odpowiedz
poza Świętokrzyskimi nie ma gór w odległości 300 km od Warszawy. Z innych najbliżej jest Bielsko-Biała.
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
jest taka stronka dedykowana wycieczkom rowerowym z dziećmi. Wybierasz tam sobie województwo i pokazują się różne trasy wraz z opisem. Myślę, że taka stronka może być dla Ciebie przydatna przy wyjeździe.
Odpowiedz
Ja może mało wiem bo jestem nowy (cześć wszystkim Smile ), ale na wyjazd z dziećmi z Warszawy najlepiej nadaje się Enduro Trails w BB. U stóp górki jest wielgachna łąka z placami zabaw, knajpkami dla mamusiek itd. Myślę że na luzie można się na jeden dzień wybrać, tatuś pałuje ile fabryka dała a rodzina się bawi Smile

A to 400 km ze stolicy szybko pójdzie, droga jest naprawdę świetna.

m.
Odpowiedz
(21.09.2017, 12:32)rossi napisał(a): jest taka stronka dedykowana wycieczkom rowerowym z dziećmi. Wybierasz tam sobie województwo i pokazują się różne trasy wraz z opisem. Myślę, że taka stronka może być dla Ciebie przydatna przy wyjeździe.

Możesz podać link?
Odpowiedz
Moje dzieci są zdecydowanie jeszcze za małe na takie wyprawy i na ten moment w głównej mierze ja skupiam się na tym, aby miały one fajne zabawki do codziennej zabawy. W sumie jakiś czas temu również miałem okazję zamówić im zabawki drewniane od https://nobobobo.pl/zabawki-drewniane/ i jak widziałem to bardzo im się one podobały.
Odpowiedz
Macie jakieś sprawdzone trasy?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości