Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czarna góra - chodzi?
#1
Orientuje się ktoś czy na Czarnej Górze da się pojeździć w bikeparku? Wiem, że stawiają nową kolej i podobno stara jest w trakcie rozbierania. Był ktoś ostatnio?
Jeszcze odnośnie Koutów. Na fejsbuku piszą, że w sobote jakieś zawody i bikepark nieczynny. Wie ktoś czy w niedzielę będzie już czynne? Nie bardzo rozumiem czeską mowę, a nie chcę jechać na darmo.
Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
Odpowiedz
#2
Podobno hula bez problemu. Ale to zasłyszane, nie potwierdzone
ns fuzz/ns snabb/d. hornet
https://www.facebook.com/dreamworkers71
Odpowiedz
#3
Wygląda na to, że niestety nie chodzi - właśnie sprawdziłem na stronie:

Cytat:Kolej linowa na szczyt Czarnej Góry będzie nieczynna w okresie jesiennym.

2-osobowa kolej linowa na szczyt Czarnej Góry nie będzie kursować począwszy od 29 sierpnia. Wielkimi krokami zbliża się dzień demontażu wysłużonej kolei "Babcia" - ma to bezpośredni związek z budową nowej 6-osobowej kolei, która zostanie zakończona jeszcze przed sezonem zimowym 2016/2017!

http://www.czarnagora.pl/aktualnosci/273...-jesiennym

To co polecacie zamiast Czarnej Góry? Wink
Odpowiedz
#4
No szkoda. Pozostają Kouty jeśli będą czynne w niedzielę. Jest jeszcze jeden fajny bikepark niedaleko Koutów, też pod Pradziadem. Trochę mniejszy ale ludzie polecają. Trzeba tylko pamiętać że do Koutów jest objazd bo drogę remontują.
Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
Odpowiedz
#5
A zdarza się że Kouty nie działają w niedzielę?
Odpowiedz
#6
Raczej nie ale w sobotę są jakieś zawody i nie działają. Na ich fb jest o tym informacja ale tylko po czeski. Tłumacz Google twierdzi że od 18.09 już czynne ale nie wiem czy z 18 włącznie czy nie dlatego wolę się upewnić żeby na darmo nie jechać
Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
Odpowiedz
#7
Niestety ja za bardzo nawet nie wiem o czym mowa ale dla mnie na tą chwilę bardzo istotną sprawą jest to aby wiedzieć jak dobrać zbiornik hydroforowy do całej instalacji wodnej. Myślę, że wiele osób zadaje sobie to pytanie i na pewno na stronie https://rodzinneremonty.pl/jak-dobrac-zb...droforowy/ można o tym przeczytać.
Odpowiedz
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości