Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja forum
Oz ten silnik! Przysiadlem wlasnie do sylwestrowego wystawiania opinii, ledwo sie rozpedzilem, a tu "wykorzystany limit dzienny" Smile Wszystkim niedowartosciowanym:

Jeszcze lepszego rowerowania w Nowym Roku!
Odpowiedz
Nie wiem czy było, ale mi trochę przeszkadza że jak się bezpośrednio wejdzie do poddziału to zielona kuleczka nie gaśnie.
Odpowiedz
"od pewnego czasu na "chromie" wyskakuje mi upierdliwy komunikat :

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna emtb.pl zawiera elementy z witryny www.fusion.net.pl zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.
Więcej informacji na temat problemów występujących we wskazanych elementach znajduje się na stronie Strona diagnostyczna Safe Browsing dla domeny www.fusion.net.pl.
Więcej informacji na temat ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem w internecie."
Odpowiedz
Może ja jestem ślepy, ale może mi ktoś powiedzieć gdzie jest znacznik nowego posta? Może funkcja "pokaż pierwszy nieprzeczytany post"?
Odpowiedz
(15.01.2010, 21:12)Andrzej napisał(a): "od pewnego czasu na "chromie" wyskakuje mi upierdliwy komunikat :

Ostrzeżenie: Odwiedzenie tej witryny może spowodować uszkodzenie komputera.
Witryna emtb.pl zawiera elementy z witryny XXXXX zawierającej złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić komputer lub w inny sposób działać bez zgody użytkownika. Samo odwiedzenie witryny, w której przechowywane jest złośliwe oprogramowanie, może spowodować zainfekowanie komputera.
Więcej informacji na temat problemów występujących we wskazanych elementach znajduje się na stronie Strona diagnostyczna Safe Browsing dla domeny XXXXX.
Więcej informacji na temat ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem w internecie."
A to ciekawe Smile Ta strona to strona mojej sieci osiedlowej, za pomocą której się łączę Wink Przy wejściu na nią uaktywnia się antywirus, niby admini znali już sprawę i mieli coś z tym zrobić jakiś czas temu, ale z tego co widzę dalej jest tak samo.
Daawno temu miałem tam konto www, znalazłem i usunąłem posta, w którym był link do zdjęcia na tym koncie.
Jeszcze tego by Ojciec albo jakiś moderator musiał usunąć:
http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?...37#pid1937
Ciekawe czy pomoże.

EDIT:
Aha, no i jeszcze w swoim byś musiał usunąć adres Smile
Odpowiedz
usunąłem tamten link. Ciekawa sprawa, Google chce być mądrzejsze od wszystkich? FF zgłasza problem dopiero przy próbie przejścia na zainfekowaną stronę...
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
U mnie pomogło
Odpowiedz
Może ja jestem ślepy, ale może mi ktoś powiedzieć gdzie jest znacznik nowego posta? Może funkcja "pokaż pierwszy nieprzeczytany post"?
Janek i Jędrek na zawsze w naszej pamieci!
Odpowiedz
Pod 'Panelem użytkownika', masz "Pokaż nowe posty". Ja zawsze klikam na "Pokaż dzisiejsze posty" i jest w sumie najlepiej Smile

edit: chyba nie o to ci chodziło. Przechodzenie w temacie do najnowszego postu przez naciśnięcie zielonej strzałki przed nazwą tematu
Odpowiedz
no rewelacja z tą strzałką - ależ żeś mnie oświecił !!! - a ja jak idiota męczyłem się szukając dokąd ostatnio przeczytałem :-)
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz
Dzieeeki creative, a ja tez szukalem jak glupi Tongue
Odpowiedz
hehe, spoko loko czoko loko Wink
Odpowiedz
orinoko kij dziwakom w oko Wink

soory nie moglem sie powstrzymac Smile
Odpowiedz
Zauważyłem niepokojącą rzecz. Na co te poddziały w sprzęcie? Rozumiem, że tak bedzie łatwo coś znalezc ale od tego jest wyszukiwarka, a jak ktoś chce tak o sobie poczytać to ręce opadają i sie odechciewa dalszego przeglądania. Nie róbmy tutaj drugiego forumrowerowe.org, gdzie mają działy o wszystkim, pewnie nawet o pampersach w spodenkach mają osobny.
Uzzi VP/DHX 4.0/Totem
Odpowiedz
Dokładnie jestem tego samego zdania.
GT Force 1.0, 180/150
Odpowiedz
Popieram, mi też to bardziej przeszkadza niż pomaga, w dziale trasy również.
Odpowiedz
Również tak uważam. Chociaż z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo tematów na forum powstaje coraz więcej. Jak dla mnie wygodniejsze byłyby nowe działy, a nie poddziały ale wtedy faktycznie zrobi się tego dość dużo. A może pomysleć coś o scaleniu niektórych działow z innymi? Np. wszystkie cztery działy o wspólnej nazwie EMTB.pl wrzucić do jednego?
Odpowiedz
przyzwyczaicie się. Jak ktoś często zagląda na forum, to i tak korzysta z "pokaż nowe" - "pokaż dzisiejsze". Szukajka owszem jest, ale wasza inwencja twórcza podczas nadawania tytułów jest wprost niewyobrażalna Smile

Poza tym widać jak korzystacie z tej szukajki, skoro w dziale amortyzacja są 3 lub 4 wątki "pompka do amorów"...
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
glos za tym zeby scalic trasy! to bez sensu jak po przejechaniu traski musisz sie zastanawiac czy zalozyc nowy watek czy moze kontynuowac w 'trasy dopiero planowane' ;]
Odpowiedz
Poddziały ssą. Moim zdaniem próba uporządkowania forum sprowadziła się do upchania całego bałaganiku do szufladek, w których tym bardziej ciężko coś znaleźć.
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości