Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja forum
Nie lekceważ Ciemnej Strony Mocy Adminów :p Wojownicy wielcy to są...
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
Co do tego uroczego wyglądu zaprezentowanego przez Ivana to mam taki już od miesięcy. Można wyjść z założenia że idzie się przyzwyczaić Wink
Odpowiedz
(05.12.2009, 20:41)pHarry napisał(a): He, polepszyly sie warunki wywiadowcze! Teraz dokladnie widac co kto robi Smile
Ale co dopiero mają Admini ... Wink
www.emtb.pl

Odpowiedz
Jednak tak coś do końca nie działa, klikając na ostatni post wyrzuca mnie na pierwszą stronę tematu a tego ostatnio dodanego nie ma i tak, dopiero jak ktoś napisze kolejny... Mroczna Strona widać nie odpuszcza :/

Kolejne próby to samo, problem w wątku "Mój rower". Pozdr!
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
(06.12.2009, 20:41)voy2s napisał(a): Jednak tak coś do końca nie działa, klikając na "ostatni post" wyrzuca mnie na pierwszą stronę tematu a tego ostatnio dodanego nie ma i tak, dopiero jak ktoś napisze kolejny... Mroczna Strona widać nie odpuszcza :/
Tak to jest znany nam problem. Ale ciągle bez rozwiązania, głównie z powodu, że u mnie działa Wink
Ostanio z Krolikiem robiliśmy testy i na moim kompie na Operze wszystko śmiga, a na służbowym królikowym IE był zonk. Śącze i system ten sam.
www.emtb.pl

Odpowiedz
U mnie ten problem wystepuje sporadycznie ale wystepuje...
Odpowiedz
Dokladnie - ten problem u mnie tez wystepuje sporadycznie, ale jak juz to glownie w tym jednym temacie. Uzywam Opery ale watpie, zeby to jej wina akurat.
Odpowiedz
Nie wiem co zrobiliście ale grafika mi już działa, a problem ze "skokiem" na ostatnią stronę u mnie nigdy się nie pojawił
Odpowiedz
Dzisiaj wieczorem lub jutro przeprowadzę kolejną aktualizacje forum. Pewnie dotychczasowe bugi znikną a pojawią się nowe Wink
www.emtb.pl

Odpowiedz
(07.12.2009, 16:43)Robert napisał(a): Nie wiem co zrobiliście ale grafika mi już działa, a problem ze "skokiem" na ostatnią stronę u mnie nigdy się nie pojawił

Pod IE oraz nakładkami na niego problemos wciąż się zdarza, jakkolwiek wieszać się z tego powodu nie będę :p 2-3 posty i wraca do normy. Pozdr!
Odpowiedz
U mnie okazało się to chwilowym przebłyskiem geniuszu. To jak wygląda forum też mi zwisa i wieszać nie ma się po co. Jak już pisałem, przywykłem Wink
Odpowiedz
Nasz krążownik dostał nowy reaktor. Ciekawe co się naprawiło a co zepsuło tym razem Wink
www.emtb.pl

Odpowiedz
(08.12.2009, 20:16)Malauch napisał(a): Nasz krążownik dostał nowy reaktor. Ciekawe co się naprawiło a co zepsuło tym razem Wink

6/6 extra locik Big Grin
Odpowiedz
Nie zauwazylem zadnej roznicy. Bug "Moj rower" wciaz dziala!
Odpowiedz
(09.12.2009, 18:39)pHarry napisał(a): Nie zauwazylem zadnej roznicy. Bug "Moj rower" wciaz dziala!
A miałem nadzieję, że się naprawi. No nic, trudno się mówi.
www.emtb.pl

Odpowiedz
Nie wydaje mi sie zeby to byla wina Opery dlatego, ze przeciez wyswietla sie pierwsza strona zamiast choc ostatniej, juz bez tego przesuniecia. Przyjrzalem sie temu wlasnie blizej i dostrzegam, ze jest problem w indeksowaniu ostatniego posta. W tym momencie ostatni Kopaczusa ma nr 43752, a akcja silnika "lastpost" blednie nadaje mu nr 43757 i stad chyba niepowodzenie. Moze cos tam zostalo kiedys wykasowane nie tak jak trzeba piec postow...
Odpowiedz
Ah, teraz gdy ktos wkleja szeroka fote bezposrednio do posta, to tylko jego tekst sie rozjezdza. Reszta pozostaje standardowa. Super!
Odpowiedz
Dało by się dodać jeszcze opcję oznacz wszystkie jako przeczytane ale na stronie pokazującej nowe wypowiedzi ?
Odpowiedz
A dlaczego duze logo EMTB.PL ze strony glownej forum przestalo przenosic na stronke?
Odpowiedz
MZ niedobrze jest, ze wyszukiwarka dziala domyslnie tylko na cale wyrazy. Przeciez w naszym jezyku czesto wystepuja one z roznymi koncowkami. Da rade to ominac stosujac gwiazdke (*) na koncu. Sposob mi znany chocby z Allegro, a tak najdalej to jeszcze z Dos'a - ciekawe kto pamieta?!

Ale chyba wielu na to nie wpadnie. Jesli nie da sie zrobic opcji z dokladnym wyszukiwaniem, to wypadaloby chociaz helpa z ta gwiazdka zapodac.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości