Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja forum
Hahaha, w końcu jeden raz jest na odwrót - wszystkim nie działa, a u mnie tak Wink
A tak na poważnie to trudno mi problem zdiagnozować jak u mnie działa. Przeglądarka Opera, system Linux & Win XP. Zresztą na IE też działa. Może Foxiu coś wymyśli Wink
Jeszcze jedno, jak u was wygląda ten link przed kliknięciem (prawy przycisk myszy i "kopiuj adres odnośnika"), bo u mnie tak:
"http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?tid=1855&action=lastpost"
a po kliknięciu w pasku mam w pasku adresu:
"http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?tid=1855&pid=41503#pid41503" - czyli tak jak ma być

Linki na przykładzie tematu ET Bielsko
www.emtb.pl

Odpowiedz
Ale ten problem o którym tutaj piszemy, miałem także czasami i na innych forach. Zawsze naprawiał się sam, jak przybyło jeszcze kilka postów w danym temacie.

EDIT
No właśnie, już się naprawiło.
Odpowiedz
(22.11.2009, 11:24)Malauch napisał(a): Jeszcze jedno, jak u was wygląda ten link przed kliknięciem (prawy przycisk myszy i "kopiuj adres odnośnika"), bo u mnie tak:
"http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?tid=1855&action=lastpost"
a po kliknięciu w pasku mam w pasku adresu:
"http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?tid=1855&pid=41503#pid41503" - czyli tak jak ma być
Oba linki są prawidłowe - tylko w szablonie strony głównej jest zawsze odnośnik do ostatniego postu, ale nie jest to odnośnik bezpośredni tylko do specjalnego skryptu (action=lastpost) który sprawdza numer ostatniego postu i przekierowuje tam gdzie trzeba.
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
A mnie od początku zastanawiają dziwne daty, tak musi być?
Odpowiedz
O, działa opcja ignorowania użytkownika, miło.
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
Za co?! za głupie pytania? Sad
Odpowiedz
Niestety nie mogę odpowiedzieć, ponieważ nie widzę Twojego postu.
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
hahahaa, rzaq a skąd wiesz że Clyde ciebie zaczął ignorować? Stawiam dolary przeciw orzechom że ignoruje tego samego pac-użytkownika co i ja Wink

I o co chodzi z tymi datami? W jakim sensie dziwne?
Odpowiedz
(23.11.2009, 12:57)foxiu napisał(a): hahahaa, rzaq a skąd wiesz że Clyde ciebie zaczął ignorować? Stawiam dolary przeciw orzechom że ignoruje tego samego pac-użytkownika co i ja Wink

I o co chodzi z tymi datami? W jakim sensie dziwne?
Taki joke Wink

Według podawanej daty wychodzi mi że dzisiaj 11-ty i 23-ci miesiąc Wink
Odpowiedz
A teraz ci lepiej? Wink
Odpowiedz
(23.11.2009, 13:24)foxiu napisał(a): A teraz ci lepiej? Wink
Yes yes yes !
Nie można było tak od razu Wink
Odpowiedz
Bu ale przestała działać funkcja auto uzupełniania loginu i hasła w ff Sad
Odpowiedz
Moze zaznacz sobie opcje "Loguj automatycznie". Ja tak mam i nigdy mi sie nie pojawiaja zadne okienka na loginy.

Potwierdzam te problemy z dostepem do ostatniego posta. Rowniez gdy napisalem swojego, to bardzo dziwnie "nie chcial" sie zamiescic. To wszystko tylko w temacie "Moj rower". Ale teraz do Kartonierskiego ostatniego posta mi wchodzi. Widac trza miec odpowiednia reputacje Smile

PS. Jednak niniejszy post tez wykazal spore opoznienie w pojawieniu sie. W spisie nowych byl od razu, ale po kliknieciu przenosilo do Steel'owego.
Odpowiedz
(23.11.2009, 17:24)pHarry napisał(a): Moze zaznacz sobie opcje "Loguj automatycznie". Ja tak mam i nigdy mi sie nie pojawiaja zadne okienka na loginy.

Potwierdzam te problemy z dostepem do ostatniego posta. Rowniez gdy napisalem swojego, to bardzo dziwnie "nie chcial" sie zamiescic. To wszystko tylko w temacie "Moj rower". Ale teraz do Kartonierskiego ostatniego posta mi wchodzi. Widac trza miec odpowiednia reputacje Smile

PS. Jednak niniejszy post tez wykazal spore opoznienie w pojawieniu sie. W spisie nowych byl od razu, ale po kliknieciu przenosilo do Steel'owego.

no właśnie, chyba w tym samym momencie to zauważylismy, bo jak nie chciał mi sie post ACextreme (pierwszy na stronie) wyświetlić to coś nabazgrałem i już wszystko było ok. W skrócie, czyli jak chcemy przeczytać pierwszy post na stronie to trzeba napisać coś od siebie.... ładne motywowanie ze strony adminów, zebysmy więcej pisali Tongue
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden knyfik: jak ze strony tytuowej forum wchodzę w nowootrzymaną wiadomość to jest git. Po przeczytaniu robię wstecz i przenosi mnie w czasie-pokazuje co prawda stronę główną forum ale jakby jej zdjęcie ze stanem z poprzedniego przeglądania wiadomości-np dwa dni wcześniej. I pokazuje stan na wtedy,czyli stare ostatnie posty,stary sygnał o nowej wiadomości. Tak jest z komórki. Ma ktoś tak? Aha,to jest zdjęcie,bo również aktualny czas jest stary,np teraz pokazał mi 24.11 godz 14.30 chociaż mamy dzięki bogu 29go
Odpowiedz
Co jest do kata?

[Obrazek: screenhx.th.jpg]

Szacunek...
I.
...tylko prawdziwi twardziele pierdzą i kichają podczas sikania...
Odpowiedz
css się nie załadował? Problem Twój albo serwera.
Odpowiedz
hmmmm...

A co powiesz Waszmosc na cos takiego:

Jak chce przejsc do strony glownej Forum i uzywam lineczki EMTB.pl z poziomu dowolnego posta lub dzialu FF przeskakuje do adresu http://www.forum.emtb.pl/index.php i sie wykrzacza... IE nie robi tego...

Swiezo zczyscilem historie, ciastka i cotamjeszcze. Przedtem tego nie bylo, pojawilo sie wczoraj...

Szacunek...
I.
Odpowiedz
He, polepszyly sie warunki wywiadowcze! Teraz dokladnie widac co kto robi Smile
Odpowiedz
Klaniam,

No niezbadana jest Moc I Czkawki Matrycy. Co bylo zbabulone wrocilo do normy Smile

Szacunek...
I.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości