Ankieta: Które Jergus pyta?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
1 - Gerus
4.08%
2 4.08%
2 - Łypicz, gerus,Fikimiki
4.08%
2 4.08%
3 - Łypicz
44.90%
22 44.90%
4 - Łypicz, gerus,Fikimiki
2.04%
1 2.04%
5 - Asquilna
10.20%
5 10.20%
6 - Gerus
8.16%
4 8.16%
7 - Tymoch
26.53%
13 26.53%
Razem 49 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jergus
Foty z dwóch wypadów tylko
1.
[Obrazek: _DSC4473.jpg]

2.
[Obrazek: _DSC5409.jpg]

3.
[Obrazek: _DSC5453.jpg]

4.
[Obrazek: _DSC5583.jpg]

5.
[Obrazek: _DSC6848.jpg]

6.
[Obrazek: _DSC6975.jpg]

7.
[Obrazek: _DSC2772.jpg]
Odpowiedz
1 - Gerus - lubię go, ale jakoś zdjęcie jednak nie leży Wink nie wiem czemu
2 - Łypicz, gerus,Fikimiki - fajne, tylko Łypicz wyszedł jakoś nienaturalnie (gdyby się też jakoś sportowo położył, to byłoby MEGA)
3 - Łypicz - chyba najciekawsze ujęcie (mój typ)
4 - Łypicz, gerus,Fikimiki - nieostry Fiki wyszedł (choć widać niezłą głębię) - tylko szkoda, że pion... jednak nie!
5 - Asquilian - jest za bardzo uśmiechnieta...nie pasuje mi to do ducha ęduro Tongue
6 - Gerus - przypadkowi turyści zepsuli ujęcie...szkoda, bo byłaby bomba
7 - Tymoch - fajne, ale na tle pozostałych mało kolorków
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
To lubię, chociaż wiadomo co się czasem podoba a co nie!

1 - Wiem, czegoś brakuje, sam też nie wiem czego.
2 - Łypicz już wyszedł z zakrętu i sprintował !
3 - Mnie przeszkadza ten patyk na jego twarzy, no ale fotogenicznie się dryblas złożył.
4 - nie podoba Ci się to zrobiłem celowo, głębia właśnie miała być.
5 - miałem drugie podobne mniej uśmiechnięte jeszcze ale dla mnie ęduro to właśnie śmiechSad
6 - Nie tacy przypadkowi, Asquilan szuka linii po prostu Wink Wiesz, potrafię maskować takich ludzi, ale celowo nie ingeruje by pozostawiać trochę ludzkiego akcentu.
7 - Coś czuje że jest mało kolorów bo odciąłem celowo parę kanałów, ja tak lobie
Odpowiedz
@jergus, gdybys wykadrował nr 3 , to bym na nie zagłosował, tak to musiałem na tymocha postawić Tongue
Odpowiedz
Ależ trójeczka ma idealne proporcje i piękny kadr.. moim zdaniem Wink
Zresztą staram sie jak najmniej kadrować
Odpowiedz
Ja też na Tymocha głos oddałem. Uratował mi tyłek jak auto mi klękło we Wrocku więc musiałem.
Jedynka by fajna była jakby ten kolo nie popsuł ujęcia.
Odpowiedz
Przeor napisał(a):Jedynka by fajna była jakby ten kolo nie popsuł ujęcia.
Gdyby biker nie był tak "zmrożony", to statyczny (i ostry) kolo podkreśliłby tylko ruch i dynamikę zjazdu (pionowe linie drzew i gapia w zderzeniu z ukośną i nieco rozmytą linią rajdera zrobiłyby swoje). Plusem foty jest pionowy kadr. Szkoda, że światło nie dopisało, przez co scenka wyszła płasko.
qdlaty123 napisał(a):6 - Gerus - przypadkowi turyści zepsuli ujęcie...szkoda, bo byłaby bomba
Owi widzowie bardzo ubogacają fotę , nabiera on fabularnej treści. Wyżej cenię zdjęcia, które wnoszą jakąś treść, a nie tylko bajeczny landszafcik z rajderem w roli sztafażyku.
Odpowiedz
Żadne. Nie wierzę że nie masz lepszych...
"If I can find a time in a day to get out for a ride, even if it's for an hour, then that turns out to be a pretty good day." A.Shandro
Odpowiedz
Uwaga ogólna - fota o rozmiarze 1MPx zupełnie nie potrzebuje ciążyć na łączach na ponad 1MB.

(08.12.2014, 20:46)qdlaty123 napisał(a): 2 - Łypicz, gerus,Fikimiki - fajne, tylko Łypicz wyszedł jakoś nienaturalnie (gdyby się też jakoś sportowo położył, to byłoby MEGA)

Nieprawda Smile To świetna fota. Jedyne co mi w niej nie pasuje to żółto-zielone podbarwienie. No i jakby tych dwóch nie stykało się ze sobą to ideał. Można by jeszcze przyciąć nieco dołu i prawej.

Cytat:5 - Asquilian - jest za bardzo uśmiechnieta...nie pasuje mi to do ducha ęduro Tongue

Nieprawda, pasuje! A dzioucha śliczna Smile

(09.12.2014, 17:06)hermanstopek napisał(a):
Gdyby biker nie był tak "zmrożony", to statyczny (i ostry) kolo podkreśliłby tylko ruch i dynamikę zjazdu (pionowe linie drzew i gapia w zderzeniu z ukośną i nieco rozmytą linią rajdera zrobiłyby swoje).

No ten kolo ani nie jest głównym tematem, ani nie jest (technicznie) w tle, tak więc rzeczywiście - niepotrzebnie on tam jest Smile
Odpowiedz
(10.12.2014, 17:11)Kuba.Ruszkowski napisał(a): Żadne. Nie wierzę że nie masz lepszych...

Przykro mi że Cię zawiodłem ale taka jest przykra prawda roku 2014

(10.12.2014, 18:11)pHarry napisał(a):
(09.12.2014, 17:06)hermanstopek napisał(a):
Gdyby biker nie był tak "zmrożony", to statyczny (i ostry) kolo podkreśliłby tylko ruch i dynamikę zjazdu (pionowe linie drzew i gapia w zderzeniu z ukośną i nieco rozmytą linią rajdera zrobiłyby swoje).

No ten kolo ani nie jest głównym tematem, ani nie jest (technicznie) w tle, tak więc rzeczywiście - niepotrzebnie on tam jest Smile

Macie racje, fotograficznie nawet w 110% ale pozwolę sobie opowiedzieć historię tego zdjęcia (mimo iż wiem że fot nie należy tłumaczyć, zdjęcie samo ma opowiadać historię/sytuację).
To był objazd ślężańskiej ścianki dzień przed zawodami, podjechał pierwszy na moim wozidle jeszcze bez wody w dętkach i widząc ekipę Horizonów mocno się zastanawiających czy w ogóle da się zjechać i że zapewne tylko prawą (od strony fotografa) stroną, zniosłem rower i wyciągając w pośpiechu aparat z plecaka tylko krzyknąłem do chłopaków "spokojnie, zaraz zobaczycie jak to się robi"
Moja wiara w wariactwo Gerusa mnie nie zawiodła, nawet się nie zatrzymał by obczić linię, zwolnił mocno, po czym puścił heble na linii która była dla wielu.. nieprzejezdnym gruzem.
Więc ten stateczny bezsensowny człek w kadrze dla mnie jest synonimem ich zdziwienia i myślę że gdy nie FF na głowie to byłoby to widać po jego wyrazie twarzy i byłoby zrozumiałem, a tak to wygląda bezsensownie ja Stig w TopGear - gdyby nie soczyste anegdoty o Nim to byłby bezsensu.

pozdrawiam Smile

(10.12.2014, 18:11)pHarry napisał(a): Uwaga ogólna - fota o rozmiarze 1MPx zupełnie nie potrzebuje ciążyć na łączach na ponad 1MB.

pewnie to moje zboczenie, ale ja widzę sens bo widzę dzięki temu szczegółowość zdjęcia
Odpowiedz
ach te cyrkowe ubiorki ... jakoś ich nie lubię - faworytem była by trójka gdyby ktoś krzaczory wyrwał :-) w sumie i tak wybieram 3
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości