Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enduro Shot 2014 - Regulamin
(16.12.2014, 09:04)LordBelial napisał(a): Pozostawić np wybór X fotek redakcji EMTB i X fotek użytkownikom i z tego potem wybierać najlepszą poprzez głosy użytkowników. Można np ogłosić konkurs na dwie fotki, tzw. wybór redakcji oraz zwycięzcę głosowania użytkowników.

Dobry pomysł, niereformowalna Wink redakcja EMTB mogłaby zaprosić grono osób znających się na fotografii (przykładowo Kubeona, TeDe, Bukola itp.) i w kilkuosobowym "jury" wybierać najlepsze zdjęcia z nadesłanych, na które potem mogliby głosować forumowicze.
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
Ale gdzie to enduro ? Jak juz ktos wczesniej zauwazyl ... Zdjecia to glownie widoczki i krajobrazy ... Zdjecia ladne ale ja inaczej pojmuje enduro.
Gdzie flow, kurz, korzenie, kamienie, i zwinni jak kozice riderzy ???
Gdzie jest akcja ???
Odpowiedz
(17.12.2014, 13:17)Mer84 napisał(a): Ale gdzie to enduro ? Jak juz ktos wczesniej zauwazyl ... Zdjecia to glownie widoczki i krajobrazy ... Zdjecia ladne ale ja inaczej pojmuje enduro.
Gdzie jest akcja ???

Wszyscy ćwiczą bunnyhopa, nie ma komu zdjęć robić Tongue
Odpowiedz
W przyszłym roku wszystkie fotki na jednym kole albo w powietrzu Smile
Odpowiedz
Smile ... Fajnie by bylo
Odpowiedz
Informujemy że postanowiliśmy uprosić przebieg konkursu Enduro Shot 2014. Zrezygnowaliśmy z rozdzielania zdjęć na mniejsze grupy i najlepsze zdjęcie każdego autora przeszło do finałowego głosowania, które odbywa się na stronie emtb.pl. Powodem rezygnacji z przeprowadzenia drugiej tury jest niewielka ilość zgłoszeń do konkursu oraz wysoki poziom zgłoszonych zdjęć. Głosowanie będzie trwało do 4 stycznia.
www.emtb.pl
PAJONK, musi to być takie głosowanie? Tam się trzeba gdzieś logować?
Wyskakuje mi jakieś okno, ale nie wiem, gdzie tam można się logować - coś nie działa.
Odpowiedz
Zagłosowane Smile
Odpowiedz
(17.12.2014, 18:56)PAJONK napisał(a): Powodem rezygnacji z przeprowadzenia drugiej tury jest niewielka ilość zgłoszeń do konkursu oraz wysoki poziom zgłoszonych zdjęć.

Chyba miało być:
"Niewielka ilość zgłoszeń ze zdjęciami na wysokim poziomie" Tongue
Odpowiedz
(17.12.2014, 13:17)Mer84 napisał(a): Ale gdzie to enduro ? Jak juz ktos wczesniej zauwazyl ... Zdjecia to glownie widoczki i krajobrazy ... Zdjecia ladne ale ja inaczej pojmuje enduro.
Gdzie jest akcja ???

Szkoda,że Arepo nie wrzucił swoich fot bo na nich widać prawdziwe Enduro a nie tylko widoki
Odpowiedz
Gdzie jest akcja ???

Były takie foty w galeriach ale dostały mało głosów.
Inna sprawa że to co piszesz to bliższe race enduro albo fr jest jak dla mnie, każdy inaczej pojmuje enduro i to jest piękne, kazdy mógł zdjęcie dodać, każdy mógł głosować.

Jeszce inna sprawa że foty o których piszesz są bardzo trudne do wykonania i często są pozowane
Odpowiedz
@Mer84 Zdjęcie z namiotem,ogniskiem,rowerem na tle księżyca nie jest ęduro?

Taki mądry to trza było swoje zdjęcia wystawić z PRAWDZIWEGO enduro Tongue
Odpowiedz
Mogę zapytać czemu po raz kolejny nie można głosować BEZ logowania się FB?? Z czego wynika wasz upór??
Odpowiedz
Przykro mi Sad ja nie zagłosuję.
Dbam o brak śmietnika na FB, więc zalogowanie się i przekazanie masy danych kolejnym stronom trzecim w ogóle nie wchodzi w grę.
W zeszłym roku chyba też nie głosowałem z tego samego powodu.
Tym samym popełniam publiczne sepuku Tongue

Edyta:
Narodziła nam się nowa świecka tradycja Big Grin
Oddają głosy w komentarzu pod zdjęciami. Polaki to jednak "cfane" bestie... 8-)
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
hmm czy zwycięzca ma przywilej wyboru jednej z 3 nagród czy są już jakoś przydzielone? Bo nie wiem jak rozdysponować głosy moich 3 tysięcy znajomych z IndiiCool
Odpowiedz
Czy wiadomo coś więcej z kalendarzem: jakie fotki, jaki koszt, kiedy będzie?
Odpowiedz
To jak, tym razem kalendarz będzie do marca czy kwietnia 2016 roku? Tongue
Odpowiedz
(15.01.2015, 10:38)Kasha napisał(a): To jak, tym razem kalendarz będzie do marca czy kwietnia 2016 roku? Tongue

Kalendarz będzie od lutego. Pierwsza wysyłka planowana na ostatni tydzień stycznia.
www.emtb.pl

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości