Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enduro Shot 2014 - Regulamin
Cel konkursu:
1. Celem jest wyłonienie najlepszego zdjęcia Enduro zrobionego w roku 2014.
2. Z nadesłanych zdjęć, zostaną również wybrane zdjęcia do kalendarza EMTB.pl 2015. Będą to zdjęcia spełniające wymogi techniczne oraz spójne z koncepcją kalendarza.

Warunki uczestnictwa w konkursie EMTB ENDURO SHOT 2014

1. Zdjęcia do konkursu może zgłaszać każdy użytkownik forum.
2. Zdjęcia mogą być zgłaszane tylko przez ich autorów.
3. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 7 zdjęć.
4. Format pliku zdjęć .jpg lub .tif
5. Zgłaszane zdjęcia mogą być w dowolnym formacie i rozdzielczości, jednak do wydania kalendarza będą użyte jedynie zdjęcia o proporcjach 3:2, rozdzielczości min. 6 Mpix oraz jakości gwarantującej odpowiednią jakość wydruku w formacie A3. Do kalendarza preferowany będzie kadr poziomy.
6. Zdjęcia należy zgłosić do dnia 12. grudnia 2013.
7. Dla zwycięzcy Enduro Shot przewidziana jest nagroda.
8. Proces wyłonienia najlepszego zdjęcia będzie podzielony na 3 tury.
9. Zgłoszenie zdjęć jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu oraz zgodą na użycie przez EMTB.pl zgłaszanych zdjęć na potrzeby wydania kalendarza EMTB.pl 2015

Tura 1.
Podczas tej tury każdy uczestnik zgłasza do konkursu do 7 zdjęć poprzez stworzenie swojego wątku w dziale ENDURO SHOT 2014 ze zgłaszanymi zdjęciami oraz z ankietą jednokrotnego wyboru na najlepsze zdjęcie. Przykład takiego wątku: http://forum.emtb.pl/showthread.php?tid=11461

Do 14. grudnia wszyscy użytkownicy forum mogą oddać po jednym głosie na zdjęcie każdego uczestnika konkursu.

Tura 2.
Tura druga trwa od 16. do 28. grudnia. Do tej tury przejdzie po jednym zdjęciu każdego uczestnika, które w poprzedniej turze zebrało najwięcej głosów. Czyli jak ktoś zgłosił 7 zdjęć, do tury drugiej przejdzie tylko jedno, które zebrało najwięcej głosów w ankiecie.

Zdjęcia które przeszły do drugiej tury zostaną podzielone na maksymalnie 10 grup, w ramach których odbędą się głosowania na forum na najlepsze zdjęcia.

Ilość grup na jakie zostaną podzielone zdjęcia w Turze 2. jest zależna od ilości uczestników i zostanie ogłoszona po zakończeniu Tury 1.

Do tury 3. zakwalifikuje się 2-5 zdjęć z każdej grupy, które uzyskały najwięcej głosów. Ilość zdjęć które przejdą do Tury 3. jest zależna od ilości zgłoszeń i zostanie ogłoszona po zakończeniu Tury 1.

Tura 3. będzie polegała na ostatecznym głosowaniu na stronie głównej EMTB.pl - w tym głosowaniu będzie mógł wziąć udział każdy, nie tylko użytkownicy forum. Głosowanie tury 3. odbędzie się w terminie 1 - 7 stycznia 2015

Jak zgłosić swoje zdjęcia?
Zgłosić zdjęcia do Enduro Shot można w następujący sposób:
1. Wysłać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na adres mailowy:
enduroshot@emtb.pl
Zdjęcia można wysłać jako załącznik do maila jednak zdecydowanie lepszym sposobem jest użycie serwisów typu Dropbox, Copy, Google Drive, itp. i wysłanie nam mailem jedynie linków do zdjęć. W przypadku bardzo dużych zdjęć, druga metoda może się okazać jedyną możliwą.

2. Następnie należy stworzyć na forum wątek oraz ankietę ze swoimi zgłaszanymi zdjęciami w dziale ENDURO SHOT 2014. Przykład takiego wątku: http://forum.emtb.pl/showthread.php?tid=11461
Zdjęcia należy najpierw umieścić na serwerze/serwisie hostingowym/"chmurze" i wkleić je za pomocą znaczników [IMG]adres[/IMG] (bez spacji). UWAGA: Ankieta musi być jednokrotnego wyboru
Przykłady serwisów hostingowych dla zdjęć:
http://tinypic.com
http://www.bankfotek.pl
http://ifotos.pl
http://www.imagevenue.com

Można też użyć serwisu Dropbox - tylko w takim wypadku plik musi być w folderze Public.

Jeśli ktoś będzie miał problem, nie będzie potrafił samemu stworzyć odpowiedniego wątku z ankietą, może nas poprosić o pomoc. Wtedy my przygotujemy odpowiedni wątek.

Długo myśleliśmy o formule konkursu i Waszych uwagach z lat ubiegłych. Postanowiliśmy jej jednak nie zmienić ponieważ uważamy, że właśnie taka pozwala wybrać najlepsze zdjęcie 2014 i być przy tym świetną zabawą dla wszystkich forumowiczów i autorów zdjęć. Więcej informacji dlaczego taką formułę uważamy za najlepszą TUTAJ

Zapraszamy do brania udziału w konkursie!
www.emtb.pl
tradycyjnie jak co roku ta sama głupia zasada, że do 2 rundy przechodzi jedno zdjęcie uczestnika. Jesteście niereformowalni.
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
kurde nie mam żadnej foty z 2014 roku - skandaliczny sezon :-)
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz
Dobra, pasieczkin nie startuje - są większe szanse Wink

Tyle, że ja w tym roku też niewiele zrobiłem.
Odpowiedz
Panowie, też tam myślałem, a wystarczy trochę pogrzebać w archiwum i coś sie zawsze znajdzie Wink
Odpowiedz
(26.11.2014, 18:47)PAJONK napisał(a): ...
2. Następnie należy stworzyć na forum wątek oraz ankietę ze swoimi zgłaszanymi zdjęciami w dziale ENDURO SHOT 2013. Przykład takiego wątku: http://forum.emtb.pl/showthread.php?tid=11461
....

Panie Pajonk, pan se poprawi błąd. Bo mamy 2014Tongue
Odpowiedz
A jak z ankietą? Ma być jedno czy wielokrotnego wyboru? Jawna czy niejawna?

Ustawiłem wielokrotnego, jak jest inaczej to zmieńcie, moderatorzy.
Odpowiedz
MZ lepiej jak jest wielokrotnego, czasem się człowiek nie może zdecydować Smile
Odpowiedz
Jak tak dalej pójdzie to wygram w cuglach.
Odpowiedz
(07.12.2014, 21:48)Wieńczysław napisał(a): Jak tak dalej pójdzie to wygram w cuglach.

To wyglada na bojkot wiec jestes łamistrajkiem Wink
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
(08.12.2014, 08:22)arczii napisał(a): To wyglada na bojkot wiec jestes łamistrajkiem Wink

Fakt, może tak być.
W takim razie jeszcze 24h i usuwam swoje zdjęcia.
Odpowiedz
Ja dziś dodam swoje
Odpowiedz
Uff, już miałem usuwać.

Ale to i tak coś słabo. Chyba, że wszyscy na ostatnią chwilę, jak to zwykle bywa.
Odpowiedz
No i wylądował fpistu! Spóźnili się wszyscy. Zgodnie z regulaminem zdjęcia należało zgłosić do 12. grudnia 2013.
Panie Pajonk, pan poprawi regulamin:p
Odpowiedz
A kto może "ankietować" fotki? Sory, że pytam, ale mnie system nie dopuszcza do głosowania.
Odpowiedz
wszyscy mogą, coś musisz źle robić
Odpowiedz
Hym. Co mogę źle robić - jestem zalogowany, wchodzę na wybraną ankietę, odznaczam nr foty i zagłosuj - wynik- wyświetla się info "niepoprawny kod autoryzacji".
Odpowiedz
Może jakiś adblock, czy coś, spróbuj na innej przeglądarce Wink
Odpowiedz
Czy EMTB organizujące konkurs foto 2014 wyciągnie wnioski z liczby tegorocznych zgłoszeń?

W minionych latach bywało ponad 30 uczestników, teraz 12 osób zdecydowało się wziąć udział. Mimo, że jeżdżących i fotografujących przybywa. Ciekawe dlaczego...
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
bo ludzie z fotami na FB poszli. Może tam trza było konkurs zorganizować
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości