Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problematyczni użytkownicy
Wklejam tu, bo to co się dzieje tam, gdzie nie widzicie, to się po prostu w głowie nie mieści Smile

http://forum.emtb.pl/reputation.php?uid=531

Otóż:
1) nie ważne o co chodzi
2) nie istotne kto to jest Crusader
3) nie istotne, czy ktoś uważa, że Jerzyk wierci tarcze potrzebnie czy nie i czy zdziera lakier potrzebnie czy nie....

4) ważne jest to, że Jerzyka zna wiele osób
5) istotne jest to, że Jerzyk wali kilometry po górach, aż zapomina o bożym świecie i o oddychaniu Wink
6) istotne jest to, że Crusader to jakiś kolo, którego chyba nikt nie kojarzy, który pojawił się z niewiadomo skąd, pisze dziędzioły i jeszcze toczy jad z pyska Sad
7) aktualnie użytkownik mający na koncie 5 postów (bo resztę pozabierał razem z zabawkami z piaskownicy) robi komuś jakąś żenującą zabawę w profilu Smile http://forum.emtb.pl/reputation.php?uid=531
8) strasznie nie lubię różowego Tongue
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
Spoko, Krzyżowiec unieszkodliwiony póki co na miesiąc. Reputacje Jerzego i Tripera wyczyszczone. Gdyby był ktoś jeszcze poszkodowany to zgłaszać.
Odpowiedz
Nie zgłaszałem bo mam w d.... takich trolli. Z tego ci się orientuję to nie pierwsze jego forum i nie pierwszy raz komuś taką jazdę zrobił. Zewsząd go wyrzucają. Za wyczyszczenie repu dzięki.
Odpowiedz
Jeszcze Mastersowi kartę wyczyściłem z krucjaty.
Odpowiedz
Tez mialem z krusajderem chece. Jak wtedy wymyslil historyjek o blocie,nagrywaniu,kierowcy ciezarowki,szantazu i wyludzeniu kasy.
Odpowiedz
Forum zdycha , a tymczasem ilość nowych użytkowników za pierwszą połowę sierpnia to 15 stron. Dziwne nazwy i awatary - podobne lub identyczne, 0 postów. O co chodzi?
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
booty przygotowują akcję reklamową Smile
Odpowiedz
Modzia robota ostatnio to prawie wyłącznie banowanie seo-spamerów. No ale tych nowych kont jest rzeczywiście bez porównania więcej. Chyba większość z nich ma na stronie profilowej link, więc wiadomo po co są. Choć w sumie nikt tam nie wchodzi. Najlepiej by tu na forum odpalić jakiegoś bota, żeby automatycznie to usuwał. Ja kasuję tylko tych co spłodzą jakiegoś posta.

Ciekawe są te konta, które nic nie mają. Może są zakładane tak na wszelki wypadek, kiedyś tam się mogą przydać...
Odpowiedz
Tak mozna je sprzedawac za 3-6-set...
Odpowiedz
Jak ma być dobrze, skoro "właściciel" forum ostatni raz logował się ponad trzy miesiące temu? Chyba pora zwinąć ten grajdołek.
Odpowiedz
(18.08.2015, 07:45)Wujekdodh napisał(a): Jak ma być dobrze, skoro "właściciel" forum ostatni raz logował się ponad trzy miesiące temu? Chyba pora zwinąć ten grajdołek.

a jak tam wraże forum ? Tez kona (nie rower) ?;
Odpowiedz
Szału nima, ale jest lepiej niż tu. Fora chyba w ogóle nie mają się teraz najlepiej, a to z powodu Mordoksiążki.
Odpowiedz
srać na pejsbuka ;-)
pamiętaj - German Death Camps !
Odpowiedz
Pejsbuk nigdy nie przejmie roli for, a to z tego względu, że na konkretne pytania odpowiada stado rozwydrzonych bachorów, którym wydaje się, że pozżerali wszystkie rozumy i do tego czują się bezkarni, bo w końcu to internet.
Odpowiedz
NIe mam mnie na pejsbuku, tweeterze, ani jakimkolwiek gownie spolecznosciowym. Wiem, nie jestem zbyt normalny.
Odpowiedz
Jesteś jak najbardziej normalny. Wszystkie media społecznościowe są dobrym i użytecznym narzędziem, pod warunkiem, że korzysta się z nich rozsądnie
Odpowiedz
(26.08.2015, 08:33)Arczi napisał(a): Pejsbuk nigdy nie przejmie roli for, a to z tego względu, że na konkretne pytania odpowiada stado rozwydrzonych bachorów, którym wydaje się, że pozżerali wszystkie rozumy i do tego czują się bezkarni, bo w końcu to internet.

Ale rozumiem, że ten opis dotyczy forum? Bo pasuje idealnie Smile

W przeciwieństwie do forum, na FB odpowiadają Ci głównie Twoi znajomi, z których nikt nie jest anonimowy. Więc jeśli odpowiada stado rozwydrzonych bachorów, to znaczy że w takich kręgach się obracasz Tongue

Dziwi mnie to demonizowanie FB i innych portali społecznościowych przez zatwardziałych oldchoolowców, którzy nawet nie mają konta. ISTOTĄ wszystkich portali społecznościowych jest to, że za ich treść odpowiadają TWOI ZNAJOMI (i strony, które sam wybrałeś). Jacy ludzie - taka treść. Uciążliwych zawsze można wywalić ze znajomych Smile
Odpowiedz
Ale ogladaja mnie wszyscy.
Odpowiedz
Oglądają Cię Ci, którym zdecydujesz się udostępnić treść Smile

Ból w tym, że conajmniej 50% userów FB nie wie nawet, jak zarządzać prywatnością swojego konta i udostępnianiem zdjęć tylko znajomym - choć są świadomi takich opcji.
Z pozostałych pewnie połowa nawet nie wie, że w ogóle jest taka możliwość Wink

Moje treści oglądają moi znajomi - domyślnie.
Jak chcę "in public" to zaznaczam odpowiednią opcję (rzadko).
Jak chcę tylko endurakom, to uszczuplam grono odbiorców.
Mało rzeczy udostępniam również gronu osób z pracy oraz "dalszym znajomym".
...a skoro widać tego mojego posta, to przeczytają go w zasadzie wszyscy - pewnie nawet niezalogowani Wink
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
(26.08.2015, 13:24)qdlaty123 napisał(a): Moje treści oglądają moi znajomi - domyślnie.

... i znajomi twoich znajomych ! hłe hłe hłe
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości