Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające posty X
O nie, jeszcze polubi 29 i przestanie być tak wesoło ...
Odpowiedz

Ja tu od praktycznie początku 2013 jestem prywatnie,
[/quote]

Zmiana dla mnie była niezuważalna, ale przyjmuję do wiadomości.
Odpowiedz
Oj Jergus bo się pogniewamy!
Ja tam opisałem historię objawienia mocy 29 na witrynie sklepowej, to była wiekopomna chwila. Big Grin
Przykro mi, iż nie masz techniki, żeby jeździć porządnie na 29erze. Wbrew pozorom 29 to też rower, który wymaga innej techniki niźli 26 i BMX. Jakbyś potestował więcej wielkoskokowych zabawek 29" z górnej półki nieco dłużej to byś miał insze zdanie. Patrzenie przez pryzmat iluś tam lat na 26 jeno zaburza odbiór- coś a la przejście z manualnej skrzyni na automat. Pomyśl o tem, gdy będziesz robić testy czegoś 29 o skoku powyżej 150mm. Wówczas nie usunąłbyś tematu.

W kwestii samego tematu to 26" dla mnie umarło już w 2007. Dosiąście 29era w 2008 to jeno było potwierdzeniem. Nie musiałem czekać na upowszechnienie się sprzętu, ja to czułem i rozumiałem. Zaoszczędziło mi kilka lat męki- gorszej jakości jazdy na małej kisze.

Popraw się!
Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
Chuck, Twoje wpisy powodują więcej szkody niż pożytku Sad
Może chcesz dobrze, ale twoje starania przynoszą jak sądzę skutek odwrotny od zamierzonego z powodu formy jaką mają Twoje wypowiedzi, potrafiące odstraszyć każdego, nawet potencjalnie zainteresowanego.
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
Nooooo nareszcie coś się dzieje Big Grin

[Obrazek: 2585454-7482857798-WE0DR.gif]
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
(17.09.2014, 14:35)yoonior napisał(a): Chuck, Twoje wpisy powodują więcej szkody niż pożytku Sad

Yoonior , to jest powód dlaczego zacząłem kasować swoje posty z tamtego tematu, już parę lat temu staram się całkowicie unikać dyskusji z Nim.

Niestety nie wiedziałem że skasuję tym cały temat, więc za całe zamieszanie przepraszam.
Odpowiedz
z mojej strony - spoko, tez bym się nie spodziewał że wypierdzielę cały temat kasując pierwszego posta.
Odpowiedz
W sumie nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
(17.09.2014, 22:40)shovel napisał(a): z mojej strony - spoko, tez bym się nie spodziewał że wypierdzielę cały temat kasując pierwszego posta.
A ja używałem tej funkcji świadomie od lat, żeby na giełdzie nie śmiecić Smile
Odpowiedz
(17.09.2014, 19:52)Jergus napisał(a):
(17.09.2014, 14:35)yoonior napisał(a): Chuck, Twoje wpisy powodują więcej szkody niż pożytku Sad

Yoonior , to jest powód dlaczego zacząłem kasować swoje posty z tamtego tematu, już parę lat temu staram się całkowicie unikać dyskusji z Nim.
Dobra, dobra już nie zwalaj na mnie. Byłeś po prostu zaskoczony tym, iż 26" nie jest w centrum zainteresowania w sumie już nikogo, a ty masz masę szpeju pod ten rozmiar, s którym nie masz co zrobić. Big Grin
To, co napisałem o pierwszym spotkaniu s 29 calami było i jest szczerą prawdą. Tak jak większość luda nie mam tendencji do samych skoków i esów floresów, także owe "wady", które ty widzisz w extremalnych sytuacjach w 29 nie istnieją w przeciętnych zastosowaniach nawet w AM na 29". Twe problemy nie są problemami innych.

@KakaoweOko50 (kakaowe- pamiętam prawdziwą etymologię twego niku Wink ) Forum musi się czasem rozruszać. Sam chciałbym, ażeby forum enduro trophy- Horizone Five tutaj powróciło wespół se wszystkimi ludziami stamtąd. Byłby ruch przynajmniej, a tak to oba fora klepią pustkę. Dwie konkurencyjne imprezy rowerowe byłby koło siebie i konkurencja większa, a takto już bój o zawodnika zmalał.
Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
czak, proszę Cię, weź ŁUBUDUBU skończ.
Odpowiedz
[Obrazek: ignore.png]
Odpowiedz
chyba też tak zrobięSmile
Odpowiedz
(18.09.2014, 14:08)shovel napisał(a): chyba też tak zrobięSmile

Na forum vBulletin jest taka opcja, jak lista globalnie ignorowanych userów (czyli nikt nie widzi jego postów poza modami), może na tym silniku też się tak da ? Wink
Odpowiedz
znikające posty są fascynujące
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości