Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
znikające posty X
nie przesadzacie trochę z moderacją/cenzurą* ? Był fajny wątek o 26/27,5 i nagle zniknął.
ogarnijcie się... forum to przynajmniej w teorii miejsce wymiany poglądów... no chyba że się bawimy w standardy naszego Wielkiego Brata zza wschodniej granicy.

*niepotrzebne skreślić
Odpowiedz
(15.09.2014, 22:59)shovel napisał(a): nie przesadzacie trochę z moderacją/cenzurą* ? Był fajny wątek o 26/27,5 i nagle zniknął.
ogarnijcie się... forum to przynajmniej w teorii miejsce wymiany poglądów... no chyba że się bawimy w standardy naszego Wielkiego Brata zza wschodniej granicy.

*niepotrzebne skreślić

Popieram... Też to obserwuje.

Rzadko tu ostatnio bywam, ale mam nieodparte wrażenie "wymierania" tego forum... niestety.

Ilość wątków i treści siada strasznie.
Trochę o mnie...
http://ojciec77.blog.pl/
Ojciec77 na FB...
https://www.facebook.com/ojciec77
Odpowiedz
Rzeklbym, ze na drugim to jest tylko 4-5 watkow glownych i nic wiecej.....
Odpowiedz
Tez padłem ofiarą tego niecnego procederu. bylem w lekkim szoku ze ktos usunał mi taki niewinny post. Ogarnijcie sie ... juz nie wiem jak was nazwac, ale najchetniej rzuciłbym tu miesem.
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
no to słabo zdeczko
the end of all things will be televised
Odpowiedz
Cenzura i u mnie zadzialala...przykre.
Odpowiedz
(16.09.2014, 03:07)shotgun napisał(a): Rzeklbym, ze na drugim to jest tylko 4-5 watkow glownych i nic wiecej.....

to co znika tu to nic w porównaniu z tym co znika na tym drugim Big Grin

aczkolwiek nic nie powinno ginąć

Odpowiedz
(15.09.2014, 22:59)shovel napisał(a): nie przesadzacie trochę z moderacją/cenzurą* ? Był fajny wątek o 26/27,5 i nagle zniknął.

Właśnie - wczoraj coś pisałem w temacie "26" aint dead" czy jakoś tak - zresztą kulturalna dyskusja była. Teraz nie mogę znaleźć tego wpisu ani wątku, WTF???
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
Ze zniknięciem tego wątku nikt z administracji nie miał nic wspólnego. Wątek usunął jego żałożyciel (Jergus), bo obraził się, że dyskusja nie toczyła się tak, jakby mu się podobało. Forum posiada niestety dziurę polegającą na tym, że wątek może usunąć jego autor i wszystko, co tam zostało napisane idzie się czesać.
Watching television is like taking black spray paint to your third eye.
Bill Hicks
Odpowiedz
Jergus, serio?
Odpowiedz
Tak, to był jego wątek.
Bill Hicks
Odpowiedz
Serio ,serio , usuwasz pierwszy post i temat leci
Odpowiedz
proponuję w takim razie ustawić "delete time limit" który uniemozliwi użytkownikowi skasowanie posta po upłynięciu danego czasu. Proponowąłbym ustawić 12 godzin (czyli wartość 720 - bo tam w minutach jest liczone), potem jak ktoś coś będzie chciał skasować będze musiał pisać do administracji.
Odpowiedz
(16.09.2014, 11:28)Clyde napisał(a): Wątek usunął jego żałożyciel (Jergus), bo obraził się, że dyskusja nie toczyła się tak, jakby mu się podobało.

Cymbał Tongue

p.s. Przepraszam Szanowną Administrację, że posądziłem Ją o kasowanie treści na forum.
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
Jergus żałosny jest >> jak ktoś się z nim nie zgadza to jak widać kasuje wątki albo lepiej usuwa Cie ze znajomych na FB(nie żeby mi zależało w jakiś sposób, żeby mieć go w znajomych) >> normalnie szczyt nienawiści! Tongue
sexmachina Big Grin - http://www.pinkbike.com/photo/9499434/
sezon - http://www.pinkbike.com/u/damian24/album/Sezon-15/

"Of course I talk to myself... sometimes I need a professional opinion."
Odpowiedz
no ja tez przepaszam ;-) ale nie spodziewałem się że zwykły user może w tak łatwy sposób wypierdzielić posty użtykowników z kilku tygodni Wink nic tylko się cieszyć że Jergus nie zaczął wątku "Co dzisiaj robiłeś rowerowego?" albo "Nasze filmy" ;-)
Odpowiedz
(16.09.2014, 12:10)shovel napisał(a): proponuję w takim razie ustawić "delete time limit" który uniemozliwi użytkownikowi skasowanie posta po upłynięciu danego czasu. Proponowąłbym ustawić 12 godzin (czyli wartość 720 - bo tam w minutach jest liczone), potem jak ktoś coś będzie chciał skasować będze musiał pisać do administracji.

Myślę, że to bardzo dobry pomysł.
Bill Hicks
Odpowiedz
(16.09.2014, 12:11)yoonior napisał(a):
(16.09.2014, 11:28)Clyde napisał(a): Wątek usunął jego żałożyciel (Jergus), bo obraził się, że dyskusja nie toczyła się tak, jakby mu się podobało.

Cymbał Tongue

p.s. Przepraszam Szanowną Administrację, że posądziłem Ją o kasowanie treści na forum.

Nie cymbał tylko prosiłem o nieofftopowanie z 29 bo nudzi mnie czytanie od lat tych samych bredni żesą najlepsze i prosiłem wielokrotnie o to w tamtym temacie.
Nie zrobił bym tego jednak, gdyby dwóch uzytkowników w tym CLYDE nie zniżali sie z wypowiedziami do podwórkowego prawie języka.

(16.09.2014, 11:44)shovel napisał(a): Jergus, serio?

Ta serio, bo CLYDE na moje PW już dawno nie reaguje a od uwielbia mnie obrażać mimo braku moich jakikolwiek postów w jego kierunku.
Skasowałem wątek po jego takim poście.
Odpowiedz
(16.09.2014, 12:20)Jergus napisał(a): Skasowałem wątek po jego takim poście.

Nie mogłeś zwyczajnie skasować jego postów? Szkoda innych wartościowych wypowiedzi...
Junior
G3Riders.org
Odpowiedz
Jergus - to są poważne oskarżenia, więc rozumiem, że masz dowody? Od usuwania/zamykania wątków to tu są admini i moderatorzy. Oprócz moich wypowiedzi były tam wypowiedzi innych uzytkowników i w ten sposób pokazałeś swój szacunek do nich.
Bill Hicks
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości