Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EMTB Enduro Ślęża 12.04.2014
Czas na oficjalne info dotyczące Enduro na Ślęży.

Impreza w Masywie Ślęży będzie naszą pierwszą imprezą gdzie oprócz samych zawodów Enduro odbędą się imprezy towarzyszące więc nie bójcie się wziąć ze sobą całej rodziny.
Piotrek Szwedowski razem ze Stowarzyszeniem Rozwoju Masywu Ślęża przygotowali dzień dla każdego rowerzysty. Oprócz zawodów EMTB Enduro, Szwedu poprowadzi szkolenia jazdy dla najmłodszych, na specjalnie zbudowanym pumptracku. W całą imprezę zaangażowała się firma Kellys, dzięki temu każdy będzie mógł spróbować jazdy na nowych modelach od Słowackiego producenta. Dzieci będą mogły wystartować w oddzielnych zawodach. Znajdzie się też coś dla tych po drugiej stronie barykady - przejażdżka MTB XC i szosowa na trasie Mistrzostw Polski.

Tyle biadolenia teraz najważniejsze:
12 kwietnia
Sulistrowiczki ulica Słupicka / Zielone Wzgórze 1
8.00 otwarcie biura zawodów
10.00 start zawodów
18.00 planowane zakończenie i rozdanie nagród

https://goo.gl/maps/nWIid

Wpisowe w EMTB Enduro przedstawia się w tym roku następująco:
-50 zł płatne do trzech tygodni przed zawodami, liczy się data wpływu na konto - Ślęża do 21 marca
-70 zł płatne do dwóch dni przed zawodami, liczy się data wpływu na konto Ślęża do 10 kwietnia
-100 zł płatne w dniu zawodów w biurze organizatora

Noclegi:
Główną bazą noclegową będzie ośrodek Caritas w Sulistrowiczkach ul. Świdnicka 18. Jak tylko dostanę rozpiskę z ilością miejsc noclegowych wrzucę ją w osobny wątek dotyczący noclegów. Ośrodek dysponuje około 80 miejscami noclegowymi. Głównie są tam pokoje ze wspólnymi sanitariatami ale wiem że mają jeszcze jakiś budynek dla bardziej wymagających, gdzie pokoje są z łazienkami.

Regulamin wrzucimy na naszą stronę internetową lada dzień. Wtedy dowiecie się też jakie są ostateczne ustalenia względem kategorii, klasyfikacji itd.

Zapisy są już uruchomione na stronie www.emtb.pl/zawody

Trasa na Ślęży nie będzie zabójczo długa ponieważ będzie to początek sezonu i nie chcemy Was zajechać na dzień dobry ale nie bójcie się nie zabraknie ciekawych singli i technicznych sekcji. Będzie naprawdę ciekawie. Zapewniamy że nikt nie będzie się nudził.

Wszystkie pytania mile widziane. Najważniejsze informacje będziemy podawać w postach poniżej oraz uzupełniać pierwszy post.
www.emtb.pl
Fajnie że wreszcie wiadomo więcej Smile

Co do noclegu, to cena podana na stronie zawodów dotyczy tych tańszych miejsc za jedną noc czy może za dwie noce?
W czasie wolnym szukam szczęścia w dziczy Wink
Odpowiedz
(06.03.2014, 23:25)cup napisał(a): Fajnie że wreszcie wiadomo więcej Smile

Co do noclegu, to cena podana na stronie zawodów dotyczy tych tańszych miejsc za jedną noc czy może za dwie noce?

Cena za jedną noc. Pani z ośrodka zaproponowała nocleg ze śniadaniem ale pewnie można będzie zrezygnować i obniżyć cenę noclegu.
www.emtb.pl
(06.03.2014, 23:29)PAJONK napisał(a):
(06.03.2014, 23:25)cup napisał(a): Fajnie że wreszcie wiadomo więcej Smile

Cena za jedną noc. Pani z ośrodka zaproponowała nocleg ze śniadaniem ale pewnie można będzie zrezygnować i obniżyć cenę noclegu.

Fajnie by było jakby udało się go obniżyć, bo wg ich strony nocleg to koszt od 25-40 zł i to do negocjacji przy większych grupach, więc trochę wysoka wydaje się stawka podana na stronie zawodów Wink
Szczególnie że szykuje się nam grupa, która zapewne będzie mogła zająć cały ośrodek patrząc po wpisach w temacie transportu Smile
W czasie wolnym szukam szczęścia w dziczy Wink
Odpowiedz
Ale nr konta to nie zoczyłem na stronie zapisów....czy źle szukałem?
....i tak najważniejszy jest łącznik między pedałami a kierownicą.....
Odpowiedz
i zapisany - co prawda nie wiedziałem do końca czy wpisywać czy nie mój " jednoosobowy team " - ale w końcu wpisałem

edyta

jakby ktoś chciał dołączyć do jurajskiego teamu to zapraszam

jako , że pierwszy raz rejestruje się na waszych zawodach to jeszcze spytam o to czy dostanę maila potwierdzającego rejestrację ? ( jak na razie brak )

Odpowiedz
Numer konta będzie podany w regulaminie zawodów.
Maila potwierdzającego nie wysyłamy. Co kilka dni uzupełniamy listę startową. Obecność na niej jest potwierdzeniem rejestracji.
www.emtb.pl
Możecie zdradzić czy zjazdy będą mocno techniczne i b. strome? Chciałbym wpaść z niewiastą (na zawody wpaść :p) ale nie chce jej zniechęcić na samym początku sezonu.
Odpowiedz
O, podpisuję się pod zapytaniem Szturcu - z tych samych pobudek Smile
Odpowiedz
Trasa na Ślęży będzie ogólnie prostsza niż np w Mieroszowie, porównałbym ją do tej ze Świeradowa. Na pewno będzie kilka trudnych, stromych i technicznych miejsc. Co do zabierania osób mniej doświadczonych, to już nie raz były u nas osoby które wszystkie trudniejsze fragmenty musiały sprowadzić a mimo to świetnie się bawiły. Ja też na moich pierwszych zawodach enduro miałem odcinki piesze a było ekstra! Big Grin Wszystko zależy od podejścia do tematu.
Odpowiedz
a ja z jeszcze jednym pytaniem

ile osobowe mają być teamy ?? znaczy się ile maksymalnie osób może być w teamie ?

Odpowiedz
szturcu , luder - każdy kiedyś zaczynał, większość z Nas na HT Big Grin
Odpowiedz
Ja się właśnie zastanawiam czy brać fulla do dh czy ht Big Grin. Trasa będzie podana z jakimś wyprzedzeniem? To mogłabym zweryfikować odpowiednio wcześniej swoje plany Tongue
Zjazd z wieżycy będzie? Big Grin
Serwis amortyzatorów, damperów i sztyc regulowanych https://www.facebook.com/wichuworkshop/
Odpowiedz
Trasa będzie podana parę dni przed zawodami.

Teamy 3 osobowe. W regulaminie, który opublikujemy za parę dni będzie dokładna informacja jak będą liczone punkty w teamy i jakie kategorie przewidujemy w tym roku.
www.emtb.pl
(07.03.2014, 19:15)PAJONK napisał(a): Trasa będzie podana parę dni przed zawodami.

Teamy 3 osobowe. W regulaminie, który opublikujemy za parę dni będzie dokładna informacja jak będą liczone punkty w teamy i jakie kategorie przewidujemy w tym roku.

dzięki

czyli cień szansy na "moją" kategorię ( masters ) jest Smile

Odpowiedz
(07.03.2014, 19:25)FikiMiki napisał(a):
(07.03.2014, 19:15)PAJONK napisał(a): Trasa będzie podana parę dni przed zawodami.

dzięki

czyli cień szansy na "moją" kategorię ( masters ) jest Smile

Spory cień Big Grin
www.emtb.pl
Reprezentant Wuchta Wiary Tej Team też już jest zapisany Big Grin
Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
Odpowiedz
Speedy, od piątku do niedzieli jedziesz?
Odpowiedz
No właśnie nie wiem, to jest na tyle blisko, ze można ogarnąć w jeden dzień, ale z drugiej strony integracja też jest ważną częścią zawodów Wink

A Ty jak byś wolał?
Aktualnie nie mogę czytać forum, gdyż oglądam film o bandzie motherfuckersów z LA, z którymi walczy nieprzekupny gliniarz karateka.
Odpowiedz
oooooo.....ooooo.....bedziecie?
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości