Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewidoczna giełda EMTB ?
Więc to jest celowe działanie! Dobrze się dowiedzieć po roku moderowania tego działu Wink W takim razie dobrze jakby ktoś odpowiednio umocowany uaktualnił np tę Zasadę działu Sprzedam "przeglądać wątki i pisać odpowiedzi mogą wszyscy użytkownicy". Wprowadzanie w błąd na pewno nikomu nie służy.
Odpowiedz
Co najmniej śmieszny pomysł z tą blokadą giełdy.Zresztą nic mi do tego bo i tak kupuję tylko nowe rzeczy, a jeśli sprzedaję to tylko na tablicy.Nie rozumiem założycieli forum po co stawiać sobie i przy okazji użytkownikom forum takie ograniczenia.Przecież komune mamy już 25 lat za sobą.
Odpowiedz
Poczytaj najnowsze tematy na forum to zrozumiesz.
Odpowiedz
Co do nowych tematów w dziale giełda to: Nowe tematy mogą tworzyć użytkownicy mający min. 3 punkty reputacji oraz są zarejestrowani na forum min. 60 dni. Widocznie musi być błąd po stronie technicznej , bo przeglądać wątki i pisać odpowiedzi mogą wszyscy użytkownicy
. U mnie nie ma takiej możliwości :/
Odpowiedz
(30.03.2014, 07:52)ziober napisał(a): Co do nowych tematów w dziale giełda to: Nowe tematy mogą tworzyć użytkownicy mający min. 3 punkty reputacji oraz są zarejestrowani na forum min. 60 dni. Widocznie musi być błąd po stronie technicznej , bo przeglądać wątki i pisać odpowiedzi mogą wszyscy użytkownicy
. U mnie nie ma takiej możliwości :/

U mnie jest również nic nie widać w dziale sprzedam.
Poprzedni rowerek złożyłem posiłkując się alledrogo itd ale być może będe coś zmieniał i dostęp do tego działu by się przydał.
Odpowiedz
Sprawa jest dziwna... blokowanie pisania tak aby z ulicy nie wpadali i się nie reklamowali ok, ale oglądania !?! Rozumiem "wy" chcecie tylko w swoich kręgach sprzedać szpej?
Odpowiedz
Wydaje mi się, że udało mi się w końcu naprawić błąd niewidocznej giełdy. Dajcie znać czy już działa wszystkim.
www.emtb.pl

Odpowiedz
No mi działa , fakt.
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości