Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niewidoczna giełda EMTB ?
cześć wszystkim,

Chciałem się wziaść za złożenie/zakup całego enduraka. Od lat nie byłem na tym forum i liczyłem że giełda tutaj będzie strzałem w dziesiątke ale nie ma żadnych postów - giełda nie działa ?

Poszukuje ramy/całego bike w rozm. L (ETT min 620mm)

Pitch chodzi mi najbardziej po głowie....
Odpowiedz
(03.01.2014, 13:06)hemi427 napisał(a): liczyłem że giełda tutaj będzie strzałem w dziesiątke ale nie ma żadnych postów - giełda nie działa ?

Działa, widać nikt, nic nie sprzedaje Rolleyes
Odpowiedz
Dziwne rzeczy piszecie, bo ja widzę nowe posty, szpej na sprzedaż
Odpowiedz
hemi427, dostęp do giełdy mają użytkownicy o określonej liczbie postów i stażu na forum.
Staż masz, więc pewnie za mało naskrobałeś Wink.

edyta: O, widzę, że w zasadach jednak stoi, że przeglądać giełdę może jednak każdy.
Odpowiedz
Zakłądałem że jednak 5 letnie (?) forum ma jakiś post na sprzedaż, zważywszy na popularność dyscypliny. Szukam w regulaminie ale wygląda że wszyscy mają możliwość podglądu lecz jednak mam pusto. Kto teraz jest adminem/moderatorem żeby dostać jakieś info ?
EDIT
Widzę że wprowadzono jakis system REPUTACJA i mam zero punktów - może o to chodzić ?
Odpowiedz
Raczej nie reputacja, bo przeglądać może każdy przecież.
Stąd sobie wybierz do kogo napisać Wink
http://forum.emtb.pl/showteam.php
Odpowiedz
dzięki, napisałem do pHarry Smile
Odpowiedz
Ja nie mam pojęcia, dlaczego tak jest. Nie mam też do tego dostępu. Piszcie do adminów/właścicieli. Albo może Carlos coś wie.

Dodam tylko, że przez rok moderowania sporo już dostałem takich zażaleń, zazwyczaj od początkujących forumowiczów.

Jeszcze pytanie - wszystkie poddziały Zakupów nie działają?
Odpowiedz
tak, wszystkie, ramy, amory i cała reszta. Piszę do adminów w takim układzie. Zakładam że coś na giełdzie jest co ? Smile
Odpowiedz
Ja też nic nie widzę pisałem do Carlosa, a on mnie chyba nie do końca zrozumiał i też pisał coś o regulaminie Smile
Odpowiedz
Wątków na giełdzie jest z 400, ostatni post z wczoraj.
Bez reputacji, i nowi użytkownicy, nie mogą sprzedawać, ale możliwość oglądania powinniście mieć.

Na pewno w panelu admin jest o jedno za dużo ograniczenie nałożone na nowych userów, pewnie wystarczy odhaczyć (lub dodać) ptaszka Wink
Odpowiedz
Już chyba naprawione Wink
Odpowiedz
Cześć,
niestety nie jest to naprawione. Posiadam na tym forum 3 konta, jedno z 2010 roku i na nim również nie widzę działu sprzedaż. Zapewne jest to wina błędnych ustawien reguł dla użytkowników bez reputacji. To dość bezsensowne i niezgodne z regulaminem tego forum ponieważ zgodnie z nim "KAŻDY użytkownik (bez względu na punkty reputacji) może przeglądać i pisać odpowiedzi w dziale sprzedaż". Napisałem do pHarry (ponieważ widnieje on jako jeden z trzech Super Moderatorów działu sprzedaż), odesłał mnie do tego tematu. Bez urazy Harry, ale proponuje zastanowić się, czy rok moderowania był rokiem owocnym. Skoro dostajesz takie zażalenia to czemu nie prześlesz tego "wyżej"? Oczywistym jest wiec fakt, że od roku forum na takim lenistwie cierpi. Zapewne ja, hemi427 czy micek, jesteśmy małym odsetkiem nowo założonych kont, których właściciele upomnieli się o dostęp do tego działu - wiekszość zwyczajnie zamyka strone zamiast bawić się w szukanie odpowiedzialnej osoby.
Odpowiedz
Ciesz się bo na forum ET za dublowanie kont się bany dostaje Tongue
Odpowiedz
To juz inna bajka, bo pozapominalem hasel i skrzynek. Zalozylem obecne i przypomnialem sobie haslo do poprzedniego.. To jak bedzie z tą giełdą?
Odpowiedz
Trzeba się powtarzać co parę postów:
(03.01.2014, 17:31)pHarry napisał(a): Ja nie mam pojęcia, dlaczego tak jest. Nie mam też do tego dostępu. Piszcie do adminów/właścicieli. Albo może Carlos coś wie.

To ci od góry jakby ktoś nie umiał ich znaleźć:
http://forum.emtb.pl/showteam.php

Nie wiem dlaczego nie chcą czy nie mogą tego poprawić raz na zawsze. Nie wypowiadają się w tym temacie. Sam bym wolał nie dostawać tego typu zażaleń. Wolałbym też aby więcej osób widziało moje ogłoszenia sprzedaży.
Odpowiedz
[Obrazek: moderowane_PNG_750x750_q85.jpg]
Łatwiej jest napisać do Ciebie ewentualnie do dwóch innych moderatorów niż bawić się w szukanie. Nie dość, że trzbea się kłopotać z pisaniem prośby o udostępnienie działu, to jeszcze szukać osoby która zechce to zrobić. W tym tkwi problem, a nie w braku umiejętności hierarchizacji władzy. W poprzednim poscie opisałem skutki braku działania w tym temacie. Rozumiem, że i z tym administracja się nie zapozna. Trudno.
Odpowiedz
Fajnie by było gdyby ktoś się tym zajął. Obecnie widzę tylko tytuły wątków, i nieraz coś co było w tytule mnie interesowało, ale nie będę za każdym razem pisał PM do autora, co i jak...
Odpowiedz
Mam ten sam problem, forum mocno odstrasza od siebie.
Szukam roweru chciałem przejrzeć dział sprzedam ale nic nie widzę, być może kupił bym od któregoś forumowicza rower ale po co udostępniać giełdę.
Rozumiem żeby nowi od razu nie mogli pisać postów ale żeby nie mogli czytać? To jest chore.
Czyli teraz mam napisać 10 bezsensownych postów żeby dostać dostęp? Widzę forum zamiast iść w jakość idzie w ilość...
Odpowiedz
mixhal napisał(a):Mam ten sam problem, forum mocno odstrasza od siebie.
Szukam roweru chciałem przejrzeć dział sprzedam ale nic nie widzę, być może kupił bym od któregoś forumowicza rower ale po co udostępniać giełdę.
Rozumiem żeby nowi od razu nie mogli pisać postów ale żeby nie mogli czytać? To jest chore.
Czyli teraz mam napisać 10 bezsensownych postów żeby dostać dostęp? Widzę forum zamiast iść w jakość idzie w ilość...
To jedyne forum jakie znam z zablokowanym dostępem do pisania i czytania giełdy, niestety. Zrozumiem blokadę dla nowych na pisanie w dziale sprzedam ale przeglądanie powinno być bez ograniczeń a w dziale kupię dozwolone powinno być przeglądanie jak i pisanie.

... bez konieczności pisania do modów
Pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości