Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z działaniem forum
Buga chciałem zgłosić. Dziwne że mnie tylko zawadza..Mam włączone powiadomienia o nowych postach pod danym tematem, np. w trasach planowanych. Inf mailem wygląda tak:
"
arepo,
XXX napisał nowy wątek w dziale Trasy dopiero planowane. Jest to subskrybowany przez Ciebie dział w EMTB.pl.
Temat wątku: (...)
Streszczenie wątku:
--
(...)
--
Aby przeczytać ten wątek, przejdź pod adres:
http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?...p?tid=2465
(...)
"

problem w linku- w większości przypadków jest zły adres (powtórzenie)- właściwy format to:
http://www.forum.emtb.pl/showthread.php?tid=2465

czy jakiś admin mógłby z tym zawalczyć?
dzięki
Odpowiedz
Nie wiem, czy inni tez tak mają, czy może to u mnie się coś dzieje, ale edycja oraz wysyłanie postów jakoś dziś się długo ciąąąąąąągnie zanim przejdzie na forum?
Pozdr!
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
Też miałem ten problem z wysłaniem posta.
Odpowiedz
Właśnie przez pół godz.problem z ponownym wejściem na stronę główną oraz forum... :/
Pozdr!
Ucz się od dnia wczorajszego, żyj dniem dzisiejszym, a jutro napełniaj marzeniami!
Odpowiedz
Szukajka coś dziwnie działa, na hasło "wish" nic nie znalazła Confused
Odpowiedz
Do tej pory nie wpadłem gdzie zanznacza się automatyczne logowanie.
Pomóżta
Bike Stats

SIMSALABIM BAM BA SALADU SALADIM
Odpowiedz
Ja gdzieś ostatnio znalazłem, wylogowałem się wczoraj żeby znaleźć i Ci pomóc, i dupa, już nie znalazłem - również proszę o pomoc Smile
"Najgorsze ch... na allegro są zawsze ze Śląska!"
Licytująca, "Historia pewnej aukcji" by Uzurpator
Odpowiedz
Kur... zapiał ! Zrobiłem to samo co stiken... Pomocy!
Odpowiedz
Ja też mam ten sam problem od tygodnia i czekam aż ktoś Stikenowi odpowie Big Grin
sexmachina Big Grin - http://www.pinkbike.com/photo/9499434/
sezon - http://www.pinkbike.com/u/damian24/album/Sezon-15/

"Of course I talk to myself... sometimes I need a professional opinion."
Odpowiedz
Przy okazji czekania na odpowiedź na powyższy problem: po zmianie czasu, na niezalogowanym forumowy zegarek przy postach jest o godzinę do tyłu Wink
Pozdr!
Odpowiedz
mam zastrzeżenie odnośnie działania PW - czas między kolejnymi wiadomościami jest zbyt długi!

już kilkakrotnie zdazyło mi się, że musiałem czekać kilka sekund, bo złapał mnie system antyfloodowy.

Da się zmniejszyć ten czas? 5 sekund było by chyba zupełnie ok...
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
Czy komuś udało się odzyskać automatyczne logowanie w FF? Niby jeden klik więcej, ale ile można...
ET# 36!
Odpowiedz
Wpisujesz poprawny login z niepoprawnym hasłem, enter, i przenosi na stronę logowania, gdzie już można zaznaczyć 'zapamiętanie'.
Odpowiedz
Chytrze!
Odpowiedz

Ale działa Smile

"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
Mam problem z wysłaniem posta, pojawia się komunikat:

Popraw następujące błędy:
Tekst wiadomości jest wymagany. Uzupełnij go.

Odpowiedz
Bo naciskasz pewnie ODPOWIEDZ pod oknem szybkiej odpowiedzi, a nie ten trochę wyżej z prawej strony. Ten z szybkiej odpowiedzi oczywiście działa pod warumkiem, że się coś tam wpisze
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
(13.04.2012, 09:42)Oko50 napisał(a): Bo naciskasz pewnie ODPOWIEDZ pod oknem szybkiej odpowiedzi, a nie ten trochę wyżej z prawej strony. Ten z szybkiej odpowiedzi oczywiście działa pod warumkiem, że się coś tam wpisze
Sprawdzałem, to nie to . Cytowanie też nie działa, cytat jest, a mojego tekstu nie ma Sad
Pomaga szybka edycja

Szybka odpowiedz działa OK
Odpowiedz
Octane jak chcesz dodać jakiś post do swojej wypowiedzi jako cytowany to zaznacz go. Pod każdym postem jest taki plusik. Możesz zaznaczyć dowolną ilość postów, które wyświetlą Ci się podczas odpowiedzi. Oczywiście po zaznaczeniu musisz kliknąć w "tą odpowiedź", którą Ci opisał Oko.
lajt srajt bajk
Odpowiedz
(14.04.2012, 09:32)Szczavik napisał(a): Octane jak chcesz dodać jakiś post do swojej wypowiedzi jako cytowany to zaznacz go. Pod każdym postem jest taki plusik. Możesz zaznaczyć dowolną ilość postów, które wyświetlą Ci się podczas odpowiedzi. Oczywiście po zaznaczeniu musisz kliknąć w "tą odpowiedź", którą Ci opisał Oko.

OK przez "plusik" działa, wcześniej wciskałem "odpisz"
Zmieniłem też na próbę przeglądarkę
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości