Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z działaniem forum
polskich znaków nie ma w postach które były w bazie przed dzisiejszym padem serwera. Podejrzewam, ze teraz robi się niezły bajzel, bo jakakolwiek próba przywrócenia polskich znaków w starych postach skończy się zapewne ich utratą w tych nowszych...
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
Kasha napisał(a):A ja myślałem, że to przez jakąś próbę wrzucenia wyników z Brennej...

Dokładnie o to chodzi: gigantyczny upload, niesamowite przeciążenie serwera a skorygowane wyniki powaliły z nóg nawet oziębłe czcionki...
Odpowiedz
To co dalej będzie, jakieś plany są już rozpatrywane ?
Odpowiedz
niktnicniewie napisał(a):
Kasha napisał(a):A ja myślałem, że to przez jakąś próbę wrzucenia wyników z Brennej...

Dokładnie o to chodzi: gigantyczny upload, niesamowite przeciążenie serwera a skorygowane wyniki powaliły z nóg nawet oziębłe czcionki...
Bywa. W końcu to polskie serwery, no chyba, ze siedzą sobie gdzieś w Dallas. Big Grin
Bigger is Better 29er inside Nadeszła era 29era, a małe kichy zostaw dzieciom i klaunom. Parszywe małe kichy podkolanówy muszą ustąpić sile wyższej.
Odpowiedz
foxiu napisał(a):Podejrzewam, ze teraz robi się niezły bajzel, bo jakakolwiek próba przywrócenia polskich znaków w starych postach skończy się zapewne ich utratą w tych nowszych...

bez przesady, trzeba je tylko jakims porzadnym skyptem przeleciec zapewne: te stare lub nowe i zmienić cóś na serwerze
Bajeczny technik , najszybszy na podwórku .
Odpowiedz
arczii napisał(a):
foxiu napisał(a):Podejrzewam, ze teraz robi się niezły bajzel, bo jakakolwiek próba przywrócenia polskich znaków w starych postach skończy się zapewne ich utratą w tych nowszych...
bez przesady, trzeba je tylko jakims porzadnym skyptem przeleciec zapewne: te stare lub nowe i zmienić cóś na serwerze
No owszem, mniej więcej o to mi chodziło - że bez jakichś "specjalnych kroków" albo nie będzie polskich znaków w nowych postach, albo w starych Wink

A sam skrypt powinien mieć nie więcej jak jeden ekran kodu, podejrzewam że napisałbym cos takiego w 30 minut - ale to ewentualnie dopiero jak Malauch wróci. W końcu to jego serwer (powiedzmy) i baza.
Odpowiedz
Klaniam,
Cudow czesc nastepna. Przewchwycilem dzis PRV. Po przeczytaniu i powrocie do strony glownej ponownie otrzymalem info ze mam nowego PRV. I tak za kazdym razem kiedy powracalem na strone glowna Smile

A nic nowego w skrzynce sie nie pokazywalo...

OSTRO!
I.
...tylko prawdziwi twardziele pierdzą i kichają podczas sikania...
Odpowiedz
Ivan, u mnie było tak zawsze jak klikałem "wstecz"
I was riding enduro before it was cool
Odpowiedz
... no ale ja nie klikam wstecz. Tylko powracalem przez menu glowne na gorze skryptu...

OSTRO!
I.
...tylko prawdziwi twardziele pierdzą i kichają podczas sikania...
Odpowiedz
to ciekawe. Mi się tak nie dzieje. Za to jak kliknę pokaż nowe posty, po tym jak komuś coś odpowiem to mój post który własnie napisałem też jest oznaczony jako "nieprzeczytany" Wink
Odpowiedz
Jaka przyczyna
W domu na strone emtb.pl wchodzę bez problemu
w pracy na jednym kompie nawet nie widzi strony głównej - komunikat brak strony.... i tak ostatnio przez parę dni( internet jest )
A drugi po wejściu na forum brak jakich kolwiek znaczków - loga ikonek itd.. ale tu może muszę coś doinstalować
Dystrybutor: rowerów, stabilizatorów oraz gogli
Transition Bikes, Moveo Safety, Ride100%
www.biketime.pl

Odpowiedz
Jak chcę wejść na ostatni post np w sprzęcie "Mój rower" to zawsze przenosi mnie na 1-szą a ostatnia kończy się na 117 a nie ma ostatnich wpisów.
Da się na to coś poradzić?????
Odpowiedz
Chyba nie, dużo osób ma ten problem, choć chyba nie wszyscy.
U mnie ostatnia strona pojawia się, gdy są na niej ze trzy posty. Jak koniecznie chcesz zobaczyć ostatnią wypowiedź, to najlepiej kliknąć na "Odpowiedź" - tam na dole jest podgląd tematu i są widoczne posty od końca.
Odpowiedz
(26.01.2010, 23:02)Szuwar napisał(a): Jak chcę wejść na ostatni post np w sprzęcie "Mój rower" to zawsze przenosi mnie na 1-szą a ostatnia kończy się na 117 a nie ma ostatnich wpisów.
Da się na to coś poradzić?????

problem pojawia sie chyba wtedy kiedy ktos edytuje posta. post jest widoczny jako ostatni dla danego watku ale nie mozna go objerzec bo jest w edycji . Zapytanie nie do konca sie udaje i dlatego przerzuca na pierwsza strone.
Odpowiedz
Chyba nie. Bo kiedyś napisałem posta i też zniknął, a go nie edytowałem w danej chwili Wink
Odpowiedz
Trochę dziwne bo wczoraj wieczorem nie mogłem wejść a dziś rano bez problemu Big Grin
Odpowiedz
czy mozna zmienić wyszukiwarke uzytkowników aby mozna było szukać po polu miejscowosc .
Odpowiedz
(27.01.2010, 15:09)arczii napisał(a): czy mozna zmienić wyszukiwarke uzytkowników aby mozna było szukać po polu miejscowosc .
Należałoby zacząć od powpisywania Wink
Odpowiedz
Forum działa dobrze. Używam Opery, tylko Opery i tylko Operę polecam...
Odpowiedz
(27.01.2010, 08:08)bodziek napisał(a): Chyba nie. Bo kiedyś napisałem posta i też zniknął, a go nie edytowałem w danej chwili Wink

to chyba sie dzieje po usunieciu ostatniego posta w watku. Na stronie z wynikami zapytania jest nadal wyswietlona osoba ktorej post jest usuniety
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości