Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wady przerzutek Shadow Plus oraz Type 2
http://emtb.pl/wady-przerzutek-shadow-plus-oraz-type-2/

Czy ktoś inny doświadczył wyżej opisanych wad?

Na początku już sobie pomyślałem, że kolejny mechanizm w rowerze = kolejna rzecz, która może się psuć, ale ech... trochę się już nakręciłem na sprzęgiełko Wink
Odpowiedz
Mam XT Plus. Nie używam jej długo - 2-3 miesiące - i żadnych opisanych objawów nie zauważyłem. Na pewno nie hałasuje, a co do zmiany czułości zawieszenia - nawet jeśli, to dla mnie jest kompletnie niezauważalne.
Odpowiedz
nie zauważyłem tego problemu, natomiast miałem mocno skręconego Sh+ i mi chyba to wyrwało hak (x12) ze śruby Wink
po kilku miesiącach jest jakby lekki luz na przerzutce, za nim 'sprzęgło' zacznie blokować ruch wodzika, jestem w stanie palcem z >5cm napiąć łańcuch (w dół np.), w tym momencie widzę jak cała przerzutka/pantograf się lekko wygina, wodzik także, dopiero potem sprzęgło blokuje.
i mnie kryzys dopadł, jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę samochodem bez dachu
· filmy ·
Odpowiedz
Miałem już podobne problemy. Problem polega na tym, że teraz jeżdżę na tym samym rowerze szosowym i sytuacja się powtarza. Myślę, że może to być ten sam problem, co w przypadku roweru Shadow Plus
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości