Ankieta: Który układ Giełdy bardziej Ci się podoba?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Nowy
44.44%
8 44.44%
Nowy
55.56%
10 55.56%
Razem 18 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy układ Giełdy - ankieta
W związku z wołaniem co po niektórych o powrót do starej Giełdy, postanowiliśmy zrobić ankietę, który układ Wam bardziej się podoba.

...coś jak Tusk, który najpierw powiedział, że podpisze ACTA, a potem poszedł na konsultacje z "internautami", ale trzeba się na kimś wzorować Wink

PS. Ankieta trwa 14 dni.
Odpowiedz
Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.
Odpowiedz
pHarry, to się akurat da zrobić Smile
Odpowiedz
kolejna manipulacja Tongue
Odpowiedz
(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.

Mam podobne odczucia.
Odpowiedz
no więc taką "śmieszną" jak to u nas przeważnie bywa i "merytoryczną" ankietę (a ktoś mi tu wypominał ostatnio, że forum przez nazwy tematów etc jest mało merytoryczne i przez treści jakie zawiera) można sobie włożyć w buty Wink PS żeby ktokolwiek odpowiedział na takie pytanie czy dobrze czy źle zrobiliście przydałoby się to na głównej wrzucić, bo np ja korzystając z tego forum od 2-3 lat dwa dni temu po raz pierwszy wbiłem w ogóle do tego działu Tongue
Strange Summit - dystrybucja MRP - Like ME kontakt: info@strangesummit.com strona: strangesummit.com
Odpowiedz
(10.01.2013, 18:06)Kejsaj napisał(a): ja korzystając z tego forum od 2-3 lat dwa dni temu po raz pierwszy wbiłem w ogóle do tego działu Tongue

Ale... to czyjaś wina, czy jak?
Odpowiedz
w sumie to należy Ci się uznanie za posiadane poczucie humoru Big Grin

czyli masz plusa

Odpowiedz
cóż o jakimś głupim kalendarzu czy coś ankieta wisi na forum na głównej, a sprawy które są raczej ważniejsze jeśli chodzi o korzystanie - tak wiem to nie daje hajsu - są przeprowadzane w sposób "tak/tak" gdzieś w czarnej dziurze forum ;]
Strange Summit - dystrybucja MRP - Like ME kontakt: info@strangesummit.com strona: strangesummit.com
Odpowiedz
Widzę, że moderacja wybawiła nas od bolączki i teraz np. "Sprzedam/Amortyzacja" to "Sprzedam/[S] Amortyzacja" ; ) Ja odpuszczam, przywyknę : P
Odpowiedz
Zdecydowanie opcja numer 2. Bez dwóch zdań.
Odpowiedz
(10.01.2013, 18:28)bejot napisał(a): Zdecydowanie opcja numer 2. Bez dwóch zdań.

Opcja numer dwa nie jest jedynym wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji!!!
Odpowiedz
(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.

zgadzam sie

Tylko 1 mogłem wybrać.. inaczej moralność mi nie pozwalała
Odpowiedz
opcja nr dwa, zdecydowanie
http://www.youtube.com/watch?v=_FNsuyX8lNo

tylko nie bijcie, blagam !
Odpowiedz
(10.01.2013, 18:02)masters napisał(a):
(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Mam podobne odczucia.
To samo napisałem już w innym wątku.
"Jeśli coś się nie rusza, a powinno - użyj WD40. Jeśli coś się rusza, a nie powinno - użyj taśmy klejącej."
Odpowiedz
(10.01.2013, 18:13)FikiMiki napisał(a): w sumie to należy Ci się uznanie za posiadane poczucie humoru Big Grin

czyli masz plusa
U mnie też Smile
Odpowiedz
Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz
Odpowiedz
(10.01.2013, 19:09)mucekk napisał(a): Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz
Kolega
Cytat:Dołączył: 14.07.2010
a piszę jakby się rejestrował wczoraj na emtb Big Grin
Odpowiedz
(10.01.2013, 19:09)mucekk napisał(a): Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz

carlos nabija sobie posty Smile
Odpowiedz
DZIĘ-KU-JE-MY Big Grin
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości