Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz emtb.pl 2014
Jak dla mnie taki kalendarz nie jest lepszy.
Kalendarz emtb kupuje się nie dla samego kalendarza, co dla zapierających widoków na nim Wink
Odpowiedz
Wyszedł jednak całkiem spory poślizg, ale właśnie zamieściłem regulamin Enduro Shot 2013 - http://forum.emtb.pl/showthread.php?tid=14562

Czekamy na zdjęcia!

Jeśli chodzi o kalendarz to zaczniemy go przygotowywać już równolegle w trakcie 1. tury konkursu tak aby wyrobić się z gotowym kalendarzem na styczeń.
www.emtb.pl

Odpowiedz
Mam jedną prośbę, a właściwie apel odnośnie wybierania zdjęć kalendarza. Ostatni kalendarz był bardzo poważny. Może dacie tym razem kilka luźniejszych zdjęć? Bardzo miło wspominam fotę autorstwa Ojca77, którą zrobił Adamosowi w czapce mikołaja. To była jedna z fot, która pozytywnie nastawiała mnie jak ją widziałem na ścianie. Tak więc mój apel odnośnie kalendarza brzmi: "Mniej poważnie, bardziej pozytywnie" Smile
lajt srajt bajk
Odpowiedz
(21.11.2013, 12:35)Szczavik napisał(a): Mam jedną prośbę, a właściwie apel odnośnie wybierania zdjęć kalendarza. Ostatni kalendarz był bardzo poważny. Może dacie tym razem kilka luźniejszych zdjęć? Bardzo miło wspominam fotę autorstwa Ojca77, którą zrobił Adamosowi w czapce mikołaja. To była jedna z fot, która pozytywnie nastawiała mnie jak ją widziałem na ścianie. Tak więc mój apel odnośnie kalendarza brzmi: "Mniej poważnie, bardziej pozytywnie" Smile

A chcesz Śledzia zjeżdżającego na beleczym? Tongue
Odpowiedz
A ja jeszcze raz przypominam o wyraźnym zanaczeniu świąt !!!! W obecnym nie ma Bożego Narodzenia !!!!
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz
Bo to jest kosmopolityczny kalendarz politycznie poprawny.
Odpowiedz
Popieram Kashe, mnie tam świąt nie brakuje, powinny być jedynie dni wolne od pracy ustawowo
Odpowiedz
(21.11.2013, 13:52)Kasha napisał(a): Bo to jest kosmopolityczny kalendarz politycznie poprawny.

(21.11.2013, 14:32)Jergus napisał(a): Popieram Kashe, mnie tam świąt nie brakuje, powinny być jedynie dni wolne od pracy ustawowo

cóż nie każdy jest osobą wierzącą - a to powinno się szanować

zgadzam się i ja z tym

Odpowiedz
(21.11.2013, 14:46)FikiMiki napisał(a): cóż nie każdy jest osobą wierzącą - a to powinno się szanować

Dobra, robimy kalendarz bez pokolorowanych niedziel, a tydzien będzie trwał osiem dni :]
Odpowiedz
(21.11.2013, 12:45)Rzaq napisał(a): A chcesz Śledzia zjeżdżającego na beleczym? Tongue

Może być! Smile
lajt srajt bajk
Odpowiedz
A co ma pienik do wiatraka .. dzień zwany w każdym kalendarzu "Bożym Narodzeniem" jest jakoś świętem wszystkich w naszym kraju. Jakoś nie da się ukryć aby i innowiercy oraz przeróżnej maści ateiści chętnie nie korzystali z tego chrześcijańskiego święta. Nie widzę powodu aby go nie zaznaczać w kalendarzu lub też wymyślać popranej politycznie nazwy.
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz
Był taki odcinek Southparku jakoś na początku jego istnienia właśnie o świętach. Myślę, że prawidłową oprawę graficzną do takiego kosmopolitycznego polipoprawnego antykalendarza powinien stworzyć jakiś minimalista w Nowego Jorku Big Grin
Będzie szaro i ..jowo, ale nie urazi to żadnego wyznawcy latającego potwora spagetti Big Grin

A tak zupełnie serio - ja i tak traktuję zawsze kalendarz emtb jako wiszące zdjęcia z jakimiś maziajami pod nimi, ale jak ktoś to rzeczywiście traktuje jako kalendarz to święta być powinny Smile
Odpowiedz
A niech se bendzie na cierwono, niech se bendzie pozaznaczane ale dni wolne a nie jakieś świnta czy dni niepodległości i jusz :p
Odpowiedz
Przeklejam z innego tematu mój postulat:

(21.11.2013, 11:19)kondi napisał(a): Aha ... mam nadzieję, że w kalendarzu EMTB w listopadzie będą fotki Janka i Cegły !

PS.
oraz żywię także nadzieję, że wreszcie znajdzie się jakieś "moje zdjęcie" ... najlepiej Adika - bardzo lubę tą fotkę ... choć jest pionowe Big Grin

[Obrazek: IMG_6686.jpg]
Odpowiedz
O ile kalendarz będzie pionowy Big Grin
Ale fota cool Smile
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
Ja za bardzo nie rozumiem czemu mają być fotki Jana i Cegły, ich autorstwa czy ich własne ?
Sorki, nie obraźcie się, ale ja jak wielu innych nigdy ich nie poznałem, więc czasem nie ogarniam tego typu postulatów.
Odpowiedz
(21.11.2013, 15:25)Jergus napisał(a): Ja za bardzo nie rozumiem czemu mają być fotki Jana i Cegły, ich autorstwa czy ich własne ?
Sorki, nie obraźcie się, ale ja jak wielu innych nigdy ich nie poznałem, więc czasem nie ogarniam tego typu postulatów.
Chodzi o to że zginęli w listopadzie i w pierwszym kalendarzu listopad był poświęcony właśnie im. Tyle w gestii wyjaśnienia.

Jeśli chodzi o format kalendarza to z doświadczenia wiem że format A3 jest najbardziej przystępny cenowo i pewnie taki zostanie. Chyba że grafik i jego kontakty miło mnie zaskoczą i okaże się że np format większy od A3 będzie niewiele droższy. Moim pomysłem na ten rok jest zmniejszenie lekko zdjęcia i wrzucenie w lewą część kalendarza opisu autora zdjęcia (gdzie zostało zrobione, kto jest na zdjęciu, pora roku i numer buta ridera Tongue). Mój pomysł jest podyktowany masą pytań przy oglądaniu kalendarza. A gdzie to zostało zrobione, a kto to jedzie, a może tam pojedziemy w wakacje Big Grin

Mile widziane są też Wasze postulaty jeśli chodzi o format kalendarza i ustawieni zdjęcia, opisu itd. Ja sugerowałem się kalendarzem Polskiego Związku Alpinizmu

Załączone pliki Miniatury

www.emtb.pl
(21.11.2013, 20:13)PAJONK napisał(a):
(21.11.2013, 15:25)Jergus napisał(a): Ja za bardzo nie rozumiem czemu mają być fotki Jana i Cegły, ich autorstwa czy ich własne ?
Chodzi o to że zginęli w listopadzie i w pierwszym kalendarzu listopad był poświęcony właśnie im. Tyle w gestii wyjaśnienia.

Jeśli chodzi o format kalendarza to z doświadczenia wiem że format A3 jest najbardziej przystępny cenowo i pewnie taki zostanie. Chyba że grafik i jego kontakty miło mnie zaskoczą i okaże się że np format większy od A3 będzie niewiele droższy. Moim pomysłem na ten rok jest zmniejszenie lekko zdjęcia i wrzucenie w lewą część kalendarza opisu autora zdjęcia (gdzie zostało zrobione, kto jest na zdjęciu, pora roku i numer buta ridera Tongue). Mój pomysł jest podyktowany masą pytań przy oglądaniu kalendarza. A gdzie to zostało zrobione, a kto to jedzie, a może tam pojedziemy w wakacje Big Grin

Mile widziane są też Wasze postulaty jeśli chodzi o format kalendarza i ustawieni zdjęcia, opisu itd. Ja sugerowałem się kalendarzem Polskiego Związku Alpinizmu

Zdecydowanie trzeba w tym roku napisać osobno Fot.: i Rider:, u mnie też wszyscy myślą, że ten co jest na zdjęciu to ten podpisany na nim
"Jeśli chodzi o twentyninery, to można powiedzieć, że jestem jaroszem..."*
*jadam tylko te zielone podgrzane do 66°

www.emtb.pl
Dokładnie, wszyscy myślą, że to ten co jedzie jest podpisany. Miejsce też dobrze byłoby opisać, nie wiem tylko czy aż tyle miejsca z boku przeznaczyć.
I święta na czerwono. Mimo, że kalendarz traktuję ozdobnie to brak świąt powoduje, że jakiś taki niedorobiony się wydaje.
Odpowiedz
(21.11.2013, 20:13)PAJONK napisał(a): Moim pomysłem na ten rok jest zmniejszenie lekko zdjęcia i wrzucenie w lewą część kalendarza opisu autora zdjęcia (gdzie zostało zrobione, kto jest na zdjęciu, pora roku i numer buta ridera Tongue). Mój pomysł jest podyktowany masą pytań przy oglądaniu kalendarza. A gdzie to zostało zrobione, a kto to jedzie, a może tam pojedziemy w wakacje Big Grin

Jestem za!
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości