Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Enduro Trophy 2012 - kalendarz
(18.01.2012, 23:34)Oko50 napisał(a): A to imprezowanie = porzyganie?

najwyraźniej u niektórych tak Big Grin
qui dormit non peccat

FotoSzop

suckmybeer czyli blog
Odpowiedz
(19.01.2012, 01:36)w_adwersarz napisał(a):

Nie ma dobrej imprezy bez porzygu Big Grin Big Grin Big Grin

(18.01.2012, 22:40)votec napisał(a):
(18.01.2012, 20:34)zaDymek napisał(a): Widzę , optymistyczne nastroje panują.To gut Smile
Jak znajdę czas, wpadnę na którąś z edycji Wink
Jako uczestnik, kibic, widz czy jako pomocnik ORGa (jak Wujek z uszkodzonym palcem w Krynicy na 1OS'ie)?
No właśnie, po co ma siedzieć i dłubać w nosie, niech coś pomoże Big Grin
Odpowiedz

albo inaczej; każdy orze, jak może Big Grin
qui dormit non peccat

FotoSzop

suckmybeer czyli blog
Odpowiedz
Pawel_BB napisał(a):(Wczoraj 22:40)votec napisał(a):

(Wczoraj 20:34)zaDymek napisał(a): Widzę , optymistyczne nastroje panują.To gut Smile
Jak znajdę czas, wpadnę na którąś z edycji Wink

Jako uczestnik, kibic, widz czy jako pomocnik ORGa (jak Wujek z uszkodzonym palcem w Krynicy na 1OS'ie)?

No właśnie, po co ma siedzieć i dłubać w nosie, niech coś pomoże Big Grin
Chyba was suty pieką Tongue Startować , zapier.. trzeba Big Grin
Odpowiedz
(18.01.2012, 16:31)w_adwersarz napisał(a): pamiętam jak przez mgłę, że OQS się zjawiło, ale tylko Kika imprezowała
EDYTA: oj przepraszam
Kika z Gliwic

(19.01.2012, 01:36)w_adwersarz napisał(a):

Wielki Adwersarzu sam zacząłeś to MASZ Big Grin
O tej godzinie Ciebie na fotce nie ma....Kika śpi...a my z Okiem szalejemy Big GrinTongue
[Obrazek: IMG_0198.JPG]
__________^^Qdłaty123^^_______^^Oko50^^_____i przypadkowi świadkowie ...pzdr dla wytrwałych....przecież to już 5:59 a tu szaleństwo Smile nie czepiaj się o tą minutę Wink
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
5:59 ???? Chyba żartujesz, w Krynicy skończyliśmy przecież o równej 4.00 Smile
Odpowiedz
(19.01.2012, 12:51)Pawel_BB napisał(a): 5:59 ???? Chyba żartujesz, w Krynicy skończyliśmy przecież o równej 4.00 Smile

a OKO "odpadł" przed 24:00 Smile Q nie pij tyle Tongue
Odpowiedz
Ech te niewidzialne gitary Big Grin

(19.01.2012, 13:08)Kika napisał(a): a OKO "odpadł" przed 24:00 Smile Q nie pij tyle Tongue

Oko niestety musiał odpaść Undecided ....zresztą do 4 i tak bym nie siedział
"....to spamer i OQS, bo każdy OQS to spamer....." Smile
OQS - Facebook
Odpowiedz
Ja tam miałem 5:59 Wink i zbliżało się do 6:00 Big Grin
OQS Rider - na zrozumienie nie liczę - przepraszać też nie zamierzam...
OQS na FB
Odpowiedz
http://endurotrophy.pl/2012/01/kalendarz-imprez-et2012/

w końcu Big Grin
Wielka kicha, pulsometr i 100mm skoku z przodu. Kros kantry jak nic...
foxiu.pl | endurotrophy.pl
Odpowiedz
Może nie wszystkim się to spodoba, zwłaszcza ze względu na OS 6, ale rozważamy we Frower Power powiązanie jednej z edycji Pucharu Skrzata z ET. W związku z tym mam pytanie do orgów, znających dokładnie miejsca organizacji poszczególnych odsłon ET. Gdzie, o ile z Waszej strony jest również taka wola, najwygodniej byłoby zrobić taki mix - sobota ET - niedziela PS (z góry zastrzegam, że Zawoja raczej nie wchodzi w rachubę)?
Odpowiedz
Puchar Skrzata to świetna impreza, pogadamy, na pewno cos fajnego się wymyśli Smile
Odpowiedz
@terk, nadmieniłem jakiś czas temu przez telefon Panu Czerniakowi że fajnie by było współpracować, z zawodnikami już działamy bo pewnie wiesz że Arek Perin pojedzie w kilku ET w barwach Horizon Bikes, tak więc Puchar Skrzata byłby dla nas kolejną fajną okazją na podziałanie, jesteśmy jak najbardziej ZA !!
Odpowiedz
No to grejt. Co do zawodników, to nie obiecuję, że Sławek przyjedzie na ET, chociaż ciągnie go trochę na imprezy enduro (deklaracją Arka, zwłaszcza o barwach, w których zamierza startować, jestem trochę zaskoczony). W każdym razie na pewno ojcowie założyciele zasilą szeregi startujących, o ile im skrzaty pozwolą. Z drugiej strony mamy nadzieję, że korzystając z okazji endurodzice pozwolą swoim pociechom zadebiutować w PS :-D
Odpowiedz
(26.01.2012, 21:19)terk napisał(a): deklaracją Arka, zwłaszcza o barwach, w których zamierza startować, jestem trochę zaskoczony
To nie tylko deklaracja Arka tylko porozumienie nasze z nim i Frower Power - jest zgoda wszystkich żeby w ET Arek startował w naszych barwach i na "naszym" rowerze Smile

Odpowiedz
a może Sławusia uda się namówić na jakąś edycję Smile
qui dormit non peccat

FotoSzop

suckmybeer czyli blog
Odpowiedz
(26.01.2012, 21:31)Pawel_BB napisał(a): To nie tylko deklaracja Arka tylko porozumienie nasze z nim i Frower Power - jest zgoda wszystkich żeby w ET Arek startował w naszych barwach i na "naszym" rowerze Smile

Skoro Darek Czerniak tak postanowił, to widać tak ma być ;-)
Sławek, jeżeli tylko będzie miał chwilę wytchnienia od dh, to pewnie wpadnie i zaprezentuje żelazną łydę na ET :-P

Odpowiedz
Myślę że Arek wpadnie ze Sławkiem w ramach treningu, chłopaki z tego co wiem mocno napalają się na walkę z Diabłem i Maćkiem Kucborą - może być z tego niezła wojna Big Grin
Odpowiedz
gruba ekipa Smile ciekawe co na to stara armia endurowych czempionów Wink
Odpowiedz
emeryturka Confused
--> SantaClub.pl
--> BIKEHOLICY
Odpowiedz

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości