EMTB.pl - Forum Enduro MTB
Nowy układ Giełdy - ankieta - Wersja do druku

+- EMTB.pl - Forum Enduro MTB (https://forum.emtb.pl)
+-- Dział: EMTB.pl (https://forum.emtb.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Opinie o stronie (https://forum.emtb.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Nowy układ Giełdy - ankieta (/showthread.php?tid=12279)

Strony: 1 2

Nowy układ Giełdy - ankieta - carlos40i4 - 10.01.2013

W związku z wołaniem co po niektórych o powrót do starej Giełdy, postanowiliśmy zrobić ankietę, który układ Wam bardziej się podoba.

...coś jak Tusk, który najpierw powiedział, że podpisze ACTA, a potem poszedł na konsultacje z "internautami", ale trzeba się na kimś wzorować Wink

PS. Ankieta trwa 14 dni.

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - pHarry - 10.01.2013

Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - carlos40i4 - 10.01.2013

pHarry, to się akurat da zrobić Smile

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - sibik - 10.01.2013

kolejna manipulacja Tongue

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - masters - 10.01.2013

(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.

Mam podobne odczucia.

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Kejsaj - 10.01.2013

no więc taką "śmieszną" jak to u nas przeważnie bywa i "merytoryczną" ankietę (a ktoś mi tu wypominał ostatnio, że forum przez nazwy tematów etc jest mało merytoryczne i przez treści jakie zawiera) można sobie włożyć w buty Wink PS żeby ktokolwiek odpowiedział na takie pytanie czy dobrze czy źle zrobiliście przydałoby się to na głównej wrzucić, bo np ja korzystając z tego forum od 2-3 lat dwa dni temu po raz pierwszy wbiłem w ogóle do tego działu Tongue

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - carlos40i4 - 10.01.2013

(10.01.2013, 18:06)Kejsaj napisał(a): ja korzystając z tego forum od 2-3 lat dwa dni temu po raz pierwszy wbiłem w ogóle do tego działu Tongue

Ale... to czyjaś wina, czy jak?

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - FikiMiki - 10.01.2013

w sumie to należy Ci się uznanie za posiadane poczucie humoru Big Grin

czyli masz plusa

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Kejsaj - 10.01.2013

cóż o jakimś głupim kalendarzu czy coś ankieta wisi na forum na głównej, a sprawy które są raczej ważniejsze jeśli chodzi o korzystanie - tak wiem to nie daje hajsu - są przeprowadzane w sposób "tak/tak" gdzieś w czarnej dziurze forum ;]

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - khuuhkr - 10.01.2013

Widzę, że moderacja wybawiła nas od bolączki i teraz np. "Sprzedam/Amortyzacja" to "Sprzedam/[S] Amortyzacja" ; ) Ja odpuszczam, przywyknę : P

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - bejot - 10.01.2013

Zdecydowanie opcja numer 2. Bez dwóch zdań.

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Marciniasz - 10.01.2013

(10.01.2013, 18:28)bejot napisał(a): Zdecydowanie opcja numer 2. Bez dwóch zdań.

Opcja numer dwa nie jest jedynym wyjściem z tej beznadziejnej sytuacji!!!

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Jergus - 10.01.2013

(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Ale ja nie o tym. Na giełdę ostatnio nie wchodzę. Wchdzę za to na forum zawsze przez link "Pokaż dzisiejsze posty". I denerwuje mnie, że giełdowe tematy teraz już nie są odpowiednio oznaczone. Dawniej to było chyba "Sprzedam" a teraz jest nazwa poddziału i nie wiadomo czy to z giełdy czy z jakiegoś ciekawszego działu.

zgadzam sie

Tylko 1 mogłem wybrać.. inaczej moralność mi nie pozwalała

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - tsuful - 10.01.2013

opcja nr dwa, zdecydowanie
http://www.youtube.com/watch?v=_FNsuyX8lNo

tylko nie bijcie, blagam !

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - zydus - 10.01.2013

(10.01.2013, 18:02)masters napisał(a):
(10.01.2013, 17:59)pHarry napisał(a): Widzę że jest tylko jedna opcja do głosowania Wink

Mam podobne odczucia.
To samo napisałem już w innym wątku.

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - harry - 10.01.2013

(10.01.2013, 18:13)FikiMiki napisał(a): w sumie to należy Ci się uznanie za posiadane poczucie humoru Big Grin

czyli masz plusa
U mnie też Smile

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - mucekk - 10.01.2013

Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - bejot - 10.01.2013

(10.01.2013, 19:09)mucekk napisał(a): Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz
Kolega
Cytat:Dołączył: 14.07.2010
a piszę jakby się rejestrował wczoraj na emtb Big Grin

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Jergus - 10.01.2013

(10.01.2013, 19:09)mucekk napisał(a): Inteligentnie skonstruowana ankieta,jak niema innej opcji to po co zakladac temat?!Boze pomoz

carlos nabija sobie posty Smile

RE: Nowy układ Giełdy - ankieta - Pawel_BB - 10.01.2013

DZIĘ-KU-JE-MY Big Grin