EMTB.pl - Forum Enduro MTB

Pełna wersja: :: FINALISSIMO 2oo9 ::
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czas na finałowe głosowanie! Z prawie 60 zgłoszonych zdjęć pozostała finałowa ósemka, która staje w szranki zmagań o prestiżową [/i]nagrodę Enduro Shot 2009 Wink 4 zdjęcia z polskich gór kontra 4 fotki z alpejskich enduro-paradajsów (Włochy, Szwajcaria i Austria). W finale oddajemy jeden głos! Komu przypadną miejsca na podium dowiemy się w sobotę wieczór - wtedy kończymy głosowanie.

Gratulacje dla finalistów! Dzięki wszystkim za udział. Działamy Smile

[Obrazek: dlistonosz_garda.jpg]
FOTO 1- DAREK LISTONOSZ - JEZIORO GARDA

[Obrazek: TomekD_saalbach.jpg]
FOTO 2 - TOMEK DĘBIEC - SAALBACH

[Obrazek: Zdan_Mogielica.jpg]
FOTO 3 - ZDAN - MOGIELICA

[Obrazek: Zdan_Gornergrat.jpg]
FOTO 4 - ZDAN - GORNERGRAT

[Obrazek: dlistonosz_tt.jpg]
FOTO 5 - DAREK LISTONOSZ - TT

[Obrazek: Harry_FajneMiejsce.jpg]
FOTO 6 - HARRY - FAJNE MIEJSCE

[Obrazek: baukan2.jpg]
FOTO 7 - BAUKAN - ALPY SZWAJCARSKIE

[Obrazek: matusz_zdan1.jpg]
FOTO 8 - MATEUSZ - GDZIEŚ W BESKIDACH
Nie wiem czy już widzieliście, ale zdjęcie 3 zostało też docenione w bB Smile
Pochwalę się też, że jedno z moich, które brało tu udział, również opublikowali, ale w innym konkursie, a co najdziwniejsze, zrobiłem je samowyzwalaczem ze statywu Smile
Śo jaaaa, teraz niecierpliwie oczekuję na telefon z Santy Big Grin
(05.05.2010, 17:48)Kasha napisał(a): [ -> ]Śo jaaaa, teraz niecierpliwie oczekuję na telefon z Santy Big Grin

predzej od marcoka bo jego jeszcze jako tako mozna poznac ;]
(05.05.2010, 14:57)bodziek napisał(a): [ -> ]Nie wiem czy już widzieliście, ale zdjęcie 3 zostało też docenione w bB Smile
Pochwalę się też, że jedno z moich, które brało tu udział, również opublikowali, ale w innym konkursie, a co najdziwniejsze, zrobiłem je samowyzwalaczem ze statywu Smile

Parę lat temu w krajowym obiegu krążyła limitowana seria 25szt. t-shirtów z mła na biku Tongue Jak znajdę fotkę, to zedytuję, a co Wink
Pozdr!
[attachment=1744][attachment=1745]
Sorki za nędzną jakość, ale wówczas fotki pstrykane tradycyjnie a nie mam skanera, więc przez kom. Smile
Pozdr!
A bedzie download dużego formatu na tapete? Smile
6 zdjęcie to aby na pewno Harry? no chyba nie Tongue
Dla ułatwienia, na 5 Ci trzej goscie to nie Darek Listonosz Tongue
dobra już wiem Tongue