EMTB.pl - Forum Enduro MTB

Pełna wersja: RUNDA I - GRUPA 14
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: baukan2.jpg]
FOTO1

[Obrazek: kondi1.jpg]
FOTO2

[Obrazek: Pasiek_UA.JPG]
FOTO3

[Obrazek: Zdan_Gornergrat.jpg]
FOTO4
najlepsze zdjęcie to I, ale zagłosowałem na gościa (II) ... do tej pory mam wielki szacun dla niego Big Grin
jedynka jest zajefajna, a dziadzio debeściak. Smile
jedynka fajna, ale moim zdaniem mało kontrastowa, lepsza moim zdaniem jest czwórka - lepsze kolory i ta czająca się akcja Wink
Tez obstawiam 4, za jakosc.
Też miałem rozkminę między 1, a 4, ale ostatecznie 4 - uznałem za bardziej "konkretną". No i ten przychmurzony Matterhorn...
Też miałem taki dylemat, ale 1mnie bardziej zachwyciła- tak jakby rowerzysta jechał w przepaść, ciekawy pomysł ogólnie.
Fakt, faktem 4czka piękniutka Smile
W 1 wystarczy kontrast podciągnąć i będzie jak 4. Za to w czwórce bohater jest za bardzo z prawej i cień się nie zmieścił. Dla mnie wygrywa 1 Big Grin
ale zdjęcia oceniamy "jakie są" a nie po podkręceniu w umyśle Tongue
No i jest Matterhorn, a poza tym kompozycyjnie jest jakoś fajniej, rowerzysta prawie w mocnym punkcie, zdaje się mówić: "Azaliż miałbych li tłentynajnera, ać byłbym w stanie tam wjechać." :]
(03.01.2010, 23:03)Clyde napisał(a): [ -> ]...rowerzysta (...), zdaje się mówić: "Azaliż miałbych li tłentynajnera, ać byłbym w stanie tam wjechać." :]
Sobie wypraszam takie insynuacje! Wink