EMTB.pl - Forum Enduro MTB

Pełna wersja: RUNDA I- GRUPA 6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: andrzej1.jpg]
FOTO1

[Obrazek: maciek_xc.JPG]
FOTO2

[Obrazek: matek1515_Slowacja.JPG]
FOTO3

[Obrazek: Zdan_Mogielica.jpg]
FOTO4
mocarna ta grupa, ciężko było wybrać Wink
mocna...
sądząc po aktualnych wynikach, już nie wydaje się taka mocna Wink
4 ciekawe zdjecia, jedno juz zaklepany awans, pytanie o drugie miejsce
Mi jest ciężko wybrać ale dlatego że żadne (mimo sporego potencjału) mi się nie podoba Wink
A mnie było bardzo łatwo wybrać. Nie zastanawiałem się nad żadnymi kwestiami technicznymi, tylko wybrałem po prostu tę, która najbardziej cieszy moje oko Smile A tu akurat faworyt był tylko jeden Smile
(01.01.2010, 15:58)Rzaq napisał(a): [ -> ]Mi jest ciężko wybrać ale dlatego że żadne (mimo sporego potencjału) mi się nie podoba Wink

Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
(01.01.2010, 16:41)yoonior napisał(a): [ -> ]Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue
oczywista oczywistość... IV Big Grin
(01.01.2010, 16:54)Rzaq napisał(a): [ -> ]
(01.01.2010, 16:41)yoonior napisał(a): [ -> ]Dziwne, bo akurat dla mnie tu było wyjątkowo jednoznaczne głosowanie - jedno zdjęcie jest dla mnie świetne (NR 4.) a reszta słaba lub zwyczajna Smile
Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue

Hmm, spodnie Troya i kurtka Berknera jako dres... no dobra, może być, następnym razem do zdjęcia ubiorę się w worek po ziemniakach, co by zbyt kolorowo nie było i wszyscy byli zadowoleni Smile
Od "kogo" nie byłyby to portki dobrze, że kontrastują z tłem i są kolorowe.
(01.01.2010, 16:54)Rzaq napisał(a): [ -> ]Zgadza się, ale niebieski dres z czerwonymi wstawkami zdecydowanie za bardzo zaburza całość, przynajmniej w moim odczuciu estetyki Tongue

Wybacz, ale chyba jesteś Rzaqu daltonistą Tongue bo niebieskie spodnie idealnie współgrają kolorystycznie z niebieskim odcieniem szronu na drzewach Big Grin
jak dla mnie , to 4 jest tutaj de best Smile
Eee, ja zdecydowanie wybieram nr 2, prosty wybór. :]
4-ka i tak wygra więc też dałem szansę 2-ce